Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Smazání trestního rejstříku a pokut


Justin1

Hráč

5
22.4.2024 18:09, naposledy upraveno 22.4.2024 18:10 uživatelem Justin1

Podatel: MDDr. Ing. Justin Warker

Věc: Vážený soude, prosím o smazání záznamů v trestním rejstříku a případně i pokut


Odůvodnění: Vážený soude, žádám o smazání záznamů v trestním rejstříku a pokut, ale přednější je ten záznam v rejstříku, abych mohl takto nastoupit do práce. V některých profesích je totiž požadován trestní rejstřík a já nemám možnost se tam dostat. Rád bych dodal, že mám pouze jeden záznam v trestním rejstříku. Budu vděčný, pokud mi, vážený soude, vyhovíte a dáte mi šanci. Slibuji, že už budu sekat dobrotu. Rovněž bych byl rád, kdyby mi byly smazány i záznamy o pokutách, pokud to je možné. Nicméně opakuji, že pro mě je prioritní smazání záznamu v trestním rejstříku. Děkuji.


Záměr: Chci dosáhnout toho, abych měl smazaný trestní rejstřík a pokuty.

23.4.2024 15:06

Adresát: Justin Warker
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~19