Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

LeoSight Station RP

SedliX

18.2.2020 - 19:37


Ahoj!

Hledáme parťáky na vesmírný let. Není první apríl a nejde ani o skutečný let (teď mě už nemůžete žalovat za podvod, ha!). Jde o zdánlivě jednoduchou, ale přitom komplikovanou hru, pojmenovanou SpaceStation13. Graficky nejde o výdobytek moderní technologie, připomíná mi to hry, které jsem hrával jako malý kluk. První dojem není pravděpodobně o moc působivější než grafická podoba (ovládání je těžce pochopitelné, nicméně na TS ochotně poradíme). Pokud ale dáte hře šanci a ponoříte se do světa, který nabízí, zjistíte, že jde o dokonalou platformu pro RP. Možností, čím se na palubě vesmírného plavidla můžete stát, je nespočet. Pokud vám nejde matematika a fyzika, neztrácejte naději, nemusíte být inženýrem zodpovědným za vývoj lodi. Můžete být detektivem, vědcem, opravářem, lékařem, chemikem, klaunem... Dokonce i knězem. Mrkněte na fórum, tam najdete vše podstatné! Těšíme se na setkání. Na závěr vložím jedno motto, které by snad mohlo být tematické. Per aspera ad astra, tedy přes překážky ke hvězdám. Proč? Řekněme, že jsme kosmonauti/astronauti (dle osobních preferencí) amatéři. Přijďte nám pomoct se zdokonalit a udržet naši stanici pohromadě!

Komentáře
Kapralek 12.4.2020 07:53
Hra opravdu vypadala zajímavě, je škoda, že se dlouho neudržela nicméně hráči, kteří prahnou po RP, bohužel už dneska hry tohoto grafického formátu neocení. Je to škoda, ale je to tak, navíc.. udržet HRU přesněji komplexní Space Station 13 v tak malém kruhu lidí, občasně s výkyvem v počtu je až nereálné.
Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo