Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Support Falleagle


7.10.2019 17:34, naposledy upraveno 7.10.2019 18:16 uživatelem Alk0hol1k

Chcem podat staznost na Falleagle (Luca_Albanera) za OOC urážky na nás.

https://imgur.com/a/Zx7YsKW

Taktiez neviem ci je to normalne niekoho vyhodit z mafie cez vysielačku. Takymto ludom ako je on by nemala patrit takato RP frakcia ked v nej nic nerobia. Podla mna v takej RP frakcii by sa malo kazdy den nieco robit, ale mi sme nikde neboli pozvaty ani nič.

 


7.10.2019 19:56

Jo výstřižek z chatu mám rád ale nějak si tam nenapsal co si psal ty mu v ooc

Nitronius

Hráč

7.10.2019 20:19

Jestli nevadí,tak bych se k tomu rád vyjádřil,jelikož jsme ve svobodné zemi.

Jak Radim říká,výstřižek textu je z kontextu.

To,že vás vyhodí přes vysílačku tak mi přijde v celkem v pohodě,ale dokážu si domyslet jak to asi vypadalo.

"Vám to samozřejmě vadilo,že vás chce vyhodit,protože nebudete profitovat tolik lováků. A místo toho,abyste to řešili IC a třeba si s ním promluvili tak hned řešíte vše OOC."

Nechci tady rozvíjet nějaké konspirační teorie,ale takhle to na mě působí.

7.10.2019 21:47

Milý Alkoholiku,

kde bych mohl jen začít? 

Začnu asi od začátku, Ano připouštím mé chování nebylo správné a byl jsem za to i Majitelem Ratajem napomenut. 

Dále bych zde rád také uvedl, že ty nejsi o nic lepší, nazváním mě dnes "kokotkem" ve Frakčním chatu, permanentním poučováním o tom, jak RPit, spamováním na TSku tím, jak ze mě uděláš trosku a jak tuhle stížnost sem napíšeš a stejnak jsem se jí dočkal až k večeru

 

https://i.imgur.com/qSx3rK0.png

 

 

https://i.imgur.com/Zl0WbTB.png

 

 

Dále .. Ano moje Mafie je taková o ničem a nikam vás nezvu, protože k čemu zvát lidi jako jste vy, co hrabou jenom pro sebe a když náhodou zemřou na dia, tak mi vypisují do Frakčního chatu a posílají reporty ve stylu "kamarád mě přejel lodí, mám u sebe hodně dia, dej revive" .. To že si tam točím své miliony, ke kterým by jste měli přístup, chovali by jste se jako mafie a né jako gang Ekoaktivistů, co dělají jen bordel a vykrádají banky s jedním policistou na serveru, když vás je 5x tolik, tomu říkám Mafie. Pokud máš problém s mým vedením mé frakce, tak asi pláčeš na špatném hrobě, ale snažím se jet podle toho jak mafie funguje, pozoruju a prospívám na cizích chybách. Co se týče vašeho vyloučení, pokud se nepletu v Mafii nic jako smlouva neexistuje a tak vás mohu vyhodit i jen pro to, že vás nemám rád IC, protože v Mafii, to je diktatura a kdo je zbytečný, ten bude zlikvidován, vyhrožovat vám CKčkama nebudu, protože to stejnak zmixujete a nebo nonerpnete a pro mě to je jaksi zbytečné, chcete-li vozit dia, vozte si kokain. 

 

7.10.2019 21:49

Děkujeme za nahlášení. Falleagle byl upozorněn, aby se k hráčům vyjadřoval slušně, vše ostatní je v pořádku. Stížnost uzavírám a téma zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~30