Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stažnosť


Memphis

Hráč

6
8.5.2024 22:38

Zdravím dnes cca o 22:00 som sa pripojil na server po 14dňoch po tom ako som dostal ban :/.

Išiel som si preto vybaviť vozidlá z odťahu vyliečiť sa keďže bol na serveri len 1 admin a ten nebol v službe. 

Prišiel som do nemocnice a ležal tam Andrew Rock. Neviem síce čo mu bolo ale ležal tam a bol AFK.

Skoro celú dobu ako sme tam boli sme sa rozprávali po Poľsky a robili si z neho srandu......

Andrew sa zrazu postavil a začal pýtať občianske preukazy atď.... veď to poznáte. Keďže bol v nemocnici tak som začal utekať. 

Ale čo na to Andrew, ten ma začal naháňať po celom Montgomery ako keby v práve v nemocnici neležal. Prebehol som najskôr okolo celého bloku a nastúpil do auta. Tam mi prestrelil pneu tak som vystúpil a bežal ďalej. Bežal som od Dopravnej až na benzínku pomedzi uličky a Andrew ma stále dobiehal lebo neviem či ma nekonečnú staminu. Dobehol ma a ešte mal staminu na to aby na mňa skočil. Tam som sa mu vyvliekol a dobehol ku druhému autu. Tam mi znova prestrelil gumy a tam som sa už vzdal lebo som to chcel riešiť s vyššími ale jeho to nezaujímalo on si šiel odťahovať moje autá a ostatný riešili moju RP akciu.

 

No tak sa chcem spýtať či nespravil chybu už na začiatku v nemocnici keď sa za mnou rozbehol ako keby mu nič nebolo.

9.5.2024 05:49

Ahoj, přiložíš k tomu prosím nějaké důkazy? Nejlépe nějaký klip a logy. I když to má být z tvé strany automaticky.

Memphis

Hráč

6
9.5.2024 14:53

Okay posielam logy : https://leosight.cz/logs/FGsCMlDE7q

a clip: https://youtu.be/MwIDSJY8GUQ

dúfam že tam je aspoň niečo :D

10.5.2024 14:39

Vyslechl jsem si i stranu nahlášeného hráče a stížnost zamítám. V tuto chvíli to tady zamykám, ale i tak díky za nahlášení.


Powered by LeoSight IFS
LT~41