Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nelegall převozy

1 2



neznamy#1476

Smazaný účet

0
29.4.2020 14:19

Jen bych chtěl malý doplněk ohledně profitu z ilegall převozů zjistil jsem že to hodně rizikový a (např. Kokain hodně nebezpečný ) uzaviraly se dálnice z ls do lv trvalo to asi 2h než jsem všechny členy pčr obešel a přitom profit z toho je cca 1300kč což se dá i železa nahrabat víc 

Přece jen v irl za nelegalni prevozy kokainu atd. Mnohem víc vydělaj napadlo mě aby tam byl aspoň profit 2000kč když už je to tak obtižné s policii aby to aspoň stálo za to 

Hráci co rádi jezdí ilegall nemaj možnost si vydělat víc jelikož se musej vyhýbat policii a tim padem po zabere o dost více času ještě k tomu když PČR metuje tak by se aspoň zvýšením profitu pokryl čas u żeleza jedete s dodávkou 7min a máte 30k 

Za to u kokainu jedete 2h jelikož policajti uzavřely dalnice kvuli kokainu a ani nevedely ze ze rozvážím a taky jsem dostal tak 35k navíc jelikož se musí spracovat ještě proto rikam kdyby se pridalo potom by opravdu nelegal převoz by vyrovnanej jediný v tom hraje roly čas 

Lofanek

Hráč

31
29.4.2020 14:42

Proti.

To chytanie hráčov nie je až také ľahké (hlavne keď polka ľudí z frakcie má vypnutú vysielačku a nereagujú).

paprika43

Hráč

4
29.4.2020 15:32

A proč se prostě nevyprdneš na kokain nebo zbraně a neděláš železo?

:D

 

Vlada

Hráč

2
29.4.2020 15:36

@paprika43 Ne asi kámo bráško

29.4.2020 15:46

Proti už teď co tak se dozvídám je za jednu cestu 50 k a to je kurv. Dost.

paprika43

Hráč

4
29.4.2020 18:14

@misatorcz

Pokud myslíš kokain nebo zbraně, tak nevim kde jsi to vzal, protože tam je profit myslím 400 nebo 500 na bedně. Zda myslíš legalky jako je železo, tak já osobně mám rovera, mám tam jen povinnou, u sebe v inventáři mám sportovní tašku, vojenský a klasický batoh na zvětšení inventáře, dále tam mám skin atd. jen málo věcí a žádné kraviny co tam má většina serveru. Za jízdu která trvá skoro 10 minut mám 36K, což zní na poprvé dobře, ale jde o to, že je to taky časově omezené, jízdama si vyděláš tak 150K a pak čekáš 1-2 hodiny než můžeš znova. Podle mě je to celkem optimální vzhledem k tomu, že to není dostupné jen tak pro někoho, protože týpek se 120 toho asi moc nepřeveze a aby to stihl za tu dobu co s roverem tak by musel mít chip. :D Když si vezmeš, že bys byl pracovitý a bavilo tě jak degeše klikat šipky, tak například dřevorubcem si vyděláš taky hodně, protože tam není časové omezení nebo tak něco.

Za mě jsou profity na těch bednách nastaveny v pohodě. Kdyby tam byl profit 100Kč tak zase říkáš, že je to málo, tak si vyber.

izerman

Hráč

15
29.4.2020 19:13

Jasně určitě. Je to strašně rizikové vyděláš si za 10 minut ani ne 30 tisíc IRL by sis vydělal víc tim nelegálem je to riziko vyděláš si pár tisíc a nebo tě seberou a jdeš si na pěknou dobu sednou nechal bych zvýšit cenu profitu, protože za tohle riziko se to nelegál hráčum nevyplatí... ani to vykrádání obchodu prostě nedá se hrát nelegál vůbec... IRL by bylo za to víc... 

neznamy#1476

Smazaný účet

0
29.4.2020 21:11

Ale tady nejde o to co píšete atd. Ja Jamluvim o legalnich prevozich ja ja tady psal pouze o nelegalnich protože hráci co maj radši ilegall nemaj šanci a kdyż jo tak to nemá smysl protože je to strašně nízkej profit ano píšete železo atd. To vím i sám ja ja ale psal ze ze irl by za nelegal bylo vic nez na legalni presně jak jste psaly za železo 10min 36k a teď si vemte nelegálni převozy jsou hodně obtížný přes den těch 36k dostanete za 2h pokud máte štěstí že vás nechytí jelikož mi je celkem divny že rozvážímr kokain a aby jsme něco zjistily tak zavoláme admina co je u MPP a najednou dalnice uzavřená kvuli drogám celkem nefér

29.4.2020 21:45

A? Vaše riziko.

paprika43

Hráč

4
29.4.2020 22:55

Bože tak proč to děláš...

Ty si stěžuješ, že když vozíš nelegálky tak z toho nejsou prachy, tak proč to děláš, nech to bejt a voz to co má větší profit, ještě k tomu to neni rizikový. Chápu, že irl by to bylo asi jinak, ale ono se nedá úplně na 100% říct že RolePlay je real life, irl můžeš vzít kalašnikov a vystřílet PČR, zde ne ( neříkám, že je to špatně, kdyby to nebylo už si dokážu představit jak by to vypadalo ). A osobně si myslím, že je to celkem realný, železo je prostě potřeba v dnešní době v obrovskym množství, za to kokain je jen pro nějaké jedince, kteří si ho ale taky nemažou na chleba jak máslo. Podle mě je to s poměrem hráčů na serveru a všema těmahle věcma, když si to spojíš celkem v pohodě. Musíš si prostě představit, že všechno má “jakoby” svýho kupce no. A pak to symsl dává.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~85

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo