Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Globální pravidla portálu


UPOZORNĚNÍ: Tato pravidla platí na celém fóru, webu i všech serverech. Registrací na webu, fóru i jakémkoliv našem herním serveru souhlasíte s těmito pravidly.


 1. Je zakázáno sprostě nadávat, či se jinak neslušně vyjadřovat a urážet ostatní uživatele.
 2. Vámi tvořený obsah (např. příspěvky na fóru) nesmí být nevhodný, cíleně urážlivý pro fyzickou osobu / skupinu osob, nebo jakkoliv v rozporu se zákonem ČR.
 3. Administrátor má vždy konečné slovo, nehádejte se s ním.
 4. Je zakázáno vkládat kamkoliv reklamu na jiné herní portály / servery / weby bez povolení Administrátora.
 5. Za všechen obsah, který je vložen nebo tvořen vámi zodpovídáte pouze vy, nikdo jiný.
 6. Je zakázáno jakýmkoliv způsobem obcházet tresty od Administrátorů.
 7. Portál LeoSight.cz, jeho majitel, ani žádný člen AT není zodpovědný za ztrátu vašich osobních údajů a hesel. I přes nejlepší zabezpečení, které si můžeme dovolit vždy používejte hesla, která nikde jinde nepoužíváte!
 8. Je zakázáno vlastnit více, než 1 účet na web, pro herní servery je toto pravidlo individuální.
 9. V případě přispění peněz na server se jedná o dobrovolný dar, který nikdy nevracíme, není nijak vymahatelný.
 10. Majitel portálu LeoSight.cz si vyhrazuje právo kdykoliv jakýkoliv server, web, fórum nebo jiný majetek portálu změnit, či zrušit dle vlastního uvážení.
 11. Majitel portálu LeoSight.cz si vyhrazuje právo vybrat, kam peníze z vašich příspěvků poputují.
 12. Majitel portálu LeoSight.cz si vyhrazuje právo od všech pravidel a smluvních podmínek portálu kdykoliv odstoupit.
 13. Majitel portálu LeoSight.cz si vyhrazuje právo kdykoliv předat vlastnictví portálu, či jakýkoliv majetek portálu jiné fyzické, či právnické osobě.
 14. Všechen herní majetek na jakémkoliv serveru portálu LeoSight.cz náleží portálu, nikoliv vám, není tedy nijak vymahatelný a jeho herní odcizení nelze nijak nahradit.
 15. Je zakázáno jakkoliv obchodovat, nebo jinak předávat jiným hráčům obsah vašeho inventáře na webu LeoSight.cz, vyjímkou je pouze komunitní tržiště a nabídka obchodu v rámci našeho webového rozhraní.
 16. Je zakázáno se jakkoliv pokoušet nabourat do databáze portálu LeoSight.cz, či jinak poškozovat naše servery (platí i v případě zneužití práv ze strany Administrátorů), tyto útoky budeme odrážet a v případě zjištění původu útoků, bude útočník ihned zablokován, v případě poškození našich serverů, či ztrátě jakýchkoliv dat bude případ předán policii ČR.
 17. Je zakázáno kopírovat data na serverech, která jsou chráněna autorskou licencí (přiložena u daných dat), jedná se například o klientové skripty na MTA:SA.
 18. Je zakázáno předávat vaše přístupové údaje třetím osobám.
 19. Je zakázáno na komunitním tržišti nebo prostřednictvím obchodní nabídky nabízet prodej, který jakkoliv vychyluje z původních transakcí skrze naše webové rozhraní. Například se jedná o platbu herní měnou / reálnými penězi.
 20. Je zakázáno šířit jakékoliv lživé zprávy a pomluvy o serveru nebo členech AT, vytvářet antipropagaci tomuto portálu, či jeho serverům, nebo jakkoliv jinak kazit pověst portálu či serverů.

V platnosti od: 4.1.2014

Poslední aktualizace: 5.12.2020