Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Platby a platební metody

Součástí našeho webového rozhraní je nákup kreditů. Kredity jsou „virtuální měna,“ která lze zakoupit za skutečné peníze v kurzu 1:1 (u některých platebních metod jsou však strženy poplatky).

Pozor, nejedná se o skutečnou měnu (ani skutečnou virtuální měnu a nejedná se ani o kryptoměnu) a nelze ji nikdy převést zpět na skutečné peníze!

Platební metody

Bankovní převod

Preferovanou metodou platby je bankovní převod, tímto způsobem může uživatel zaslat peníze bezhotovostně na účet prodávajícího č. 1666160013/3030, vedený u společnosti Air Bank a.s..

Poplatky za převod určuje banka nakupujícího, obvykle jsou však nulové. Z naší strany u bankovního převodu již neúčtujeme žádné poplatky a kredity obdržíte skutečně v poměru 1:1.

V případě plateb z SK je potřeba vyplnit IBAN: CZ4130300000001666160013 a jméno příjemce: Jaroslav Lustyk. Pro přičtení kreditů pak používáme kurz banky, obdržíte tedy tolik kreditů, kolik my obdržíme Kč.

Po obdržení platby (obvykle následující pracovní den) manuálně přičteme odpovídající počet kreditů a bude Vám vygenerována faktura do uživatelského panelu.

paysafecard

Velice oblíbená je také metoda platby prostřednictvím paysafecard. Uživatel může platbu provést prostřednictvím našeho webového rozhraní. Službu poskytuje společnost Paysafecard Wertkarten GmbH.

Po odečtení poplatku (který činí 15 % odeslané částky) a případném převedení EUR na CZK dle našeho kurzu (zobrazeného na platební stránce), již náš systém automaticky přičte odpovídající částku v kreditech na přihlášený webový účet.

Faktura Vám bude automaticky vygenerována po zpracování platby do uživatelského panelu.

PayPal

Další častou platební metodou je PayPal. Přes PayPal je možné platit i platební kartou. Uživatel může zaslat platbu na PayPal účet vedený pod emailovou adresou admin@leosight.cz.

Po odečtení PayPal poplatků (které obvykle činí 3.4 % odeslané částky + fixní poplatek 10 Kč), již náš systém automaticky přičte odpovídající částku v kreditech na účet uvedený v poznámce, nebo (není-li poznámka vyplněna) na účet registrovaný pod stejným emailem, jako PayPal účet. V situaci, kdy není vyplněna poznámka a systém nenalezne odpovídající emailovou adresu, budete informováni emailem, který nám můžete přeposlat a kredity přičteme manuálně.

Faktura Vám bude automaticky vygenerována po (automatickém, či manuálním) zpracování platby do uživatelského panelu.

SMS

Nejjednodušší a nejrychlejší platební metodou je zaslání SMS, dle instrukcí napsaných na stránce Donate. Provozovatelem platby je Airtoy a.s., jenž si účtuje poplatky pohybující se okolo 50 %, proto zde přičítáme kredity v poměru 2:1, tedy například 50 Kč = 25 kreditů.

Kredity jsou přičteny automaticky ihned po dokončení platby. Faktura ani platební doklad zde nejsou generovány. Příjemcem platby je provozovatel. Pokud si uživatel přeje zaslat doklad o platbě, musí poslat telefonní číslo, ze kterého byla SMS odeslána a upřesnit, o kterou SMS se má jednat, na mail: reklamace@airtoy.cz. Zde mu provozovatel vytvoří zjednodušený platební doklad, platbu za SMS má však evidovanou na faktuře od svého operátora.