Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


barty

Hráč

22
31.3.2022 23:19

no tak začneme  dostal som permaban v 5.3.2022  od @Dzardys

takže chcel by som sa ospravedlniť všetkym čo som spravil viem že ta nelegalna činosť je moc zla lebo ako som 

robil tu nelegalku tak som dostaval furt bany a som si uvedomil že legalka je lepšia pre erpečko a pre moju historiu tak by som sa chcel ospravedlniť všetkým čo som spravil a aj tym čo sme ich rozskropily mrzi ma to a ešte aj psačkam by som sa chcel ospravedlniť a hlavne celemu ATeamu 

a čo by som robil keby som dostal unba hral by som iba legal nelegal by som nehral lebo už ma nelegal nebavi od toho lebo furt sa niečo musi riešiť tak som sa rozhodol biť dobrej klučina a hrať legal

https://streamable.com/bc0ss1 neviem či sa to môže ale ak ano tunak mate videjko čo sa stalo viem že to bolo dmko lebo ono keby nejdeme po tich psa tak by sa toto nestalo čo sa stalo ale nelegal čo už sa opakujem ale je to tak už nebudem hrať a ma to nebavi

ďakujem za pochopenie :)

1.4.2022 11:35

Barty sa od svojej prvej permy poučil a takmer 3 mesiace, nedostal ani jeden ban. Zaslúžil by si ďalšiu šancu, bez ohľadu na to, čo sa stalo. Souhlasím.

Darwinek

Hráč

12
1.4.2022 20:09

Ano, a ano

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
1.4.2022 20:34, odstraněno 2.4.2022 16:32 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Holysek udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné a nevhodné vyjadřování
1.4.2022 20:40, odstraněno 2.4.2022 16:32 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double post

barty

Hráč

22
1.4.2022 20:40

prosim klud diky moc 

1.4.2022 20:41, odstraněno 2.4.2022 16:32 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Holysek udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
1.4.2022 20:41, odstraněno 2.4.2022 16:32 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double post
3.4.2022 19:57

Člověk s jednatřiceti bany se dá jednoduše označit pouze a jen jako nenapravitelný. Během své dlouhé permy jsi obdobně jako tví přátelé měl možnost přemýšlet, zda se vrátíš k obdobnému trashRP, které tu všichni tak rádi předvádíte. A doposud jsme vám coby členové AT dělali obrovské ústupky a naivně věřili tomu, že se polepšíte. Těmto dnům je konec.

Opravdu končím s nějakou milostí pro někoho, kdo má desítky banů a není schopen si to dát v hlavě dohromady. Očekáváte, že si odpykáte měsíc, dva, a pak vám s radostí budeme dávat unbany? Tohle ode mě už nečekejte, obzvláště ne vy, kteří účelově DMkujete a děláte ze sebe úplně zbytečně hlupáky. Permanentní ban znamená trvalý, a tak taky zůstane, dokud nebudu mít dost dobrý důvod ti jej zrušit. A ten momentálně nemám. Naopak mám X důvodů, proč hráče jako jste vy do hry už nepouštět, a jsem přesvědčen, že mi nejen kolegové v admin teamu budou vděční.

Jasně, můžeš to zkusit ještě u SedliXe, s tím ti tedy popřeji mnoho štěstí. U mě jsi to ale projel na plné čáře.


Powered by LeoSight IFS
LT~65