Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o Unban - @SovieTDog Prosím


Lada596

Hráč

3
1.4.2022 18:58, naposledy upraveno 1.4.2022 18:59 uživatelem Lada596
  1. Porušení pravidel: Zdravý Rozum

     

    Ahoj/zdravim/čau napišu vam za co mam ban a co jsem udělal. 

    tak tohle zlepším

    co jsem provedl?

    Jednoho dne sem se nudíl a byl pulnoc, byl sem tam společně s kamáradem,

    a chtěl sem zkusit prank, zrovna tam byl policajt/ka a ja myslel že afkuje, tak sem ji napsal jestli

    mi koupí glocka že ji dam 500tisic, ona hned reagovala a hned se zvedla a vytahla zbraň,a ja hned říkal kamošovi ˇať jde do auta že budu ujíždět, ja sem ujíždel, a do PM my napsala Zdravý Rozum? a ja sem se chtěl omluvit, a nějak to napravitm, ale akorat sem dostal permaban .:(

 

byl bych rád kdybych dostal unban, už jsem si zlepšíl RP,a už slíbuji že se pokusím hrat líp, už jsem se něco naučil,

mužete mi dát poslední pokus? prosím.

PS: jestli mi date unabn tak tyhle blbosti nebudu dělat, omlouvam se za všechno, hračum taky děkuju za trpělivost

 

 Tohle je muj druhý Permaban :(

@SovietDog

 

gryferko

Hráč

2
1.4.2022 19:01

Ja bych mu to dal

 

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

gryferko

Hráč

2
1.4.2022 19:13

Holysek za co jako

 

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double post
1.4.2022 19:14, odstraněno 1.4.2022 19:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Roman123cz

Hráč

5
1.4.2022 19:15

Ahoj, byl bych moc rád za to kdyby jste dali unban @Lada596 moc rád bych s ním už něco zaRPil protože když jsem s ním hrál každý den tak to byla sranda a za to že se zeptal paní policistky jestli nemá zbraň tak to zas tak porušení pravidla ZDRAVÝ ROZUM není protože i v IRL to jde a za to nic jakoby neudělají. Vím má už dost banů ale kdyby jste mu dali ještě jednu šanci prosím. Určitě se zlepší a já ho k tomu donutím sice vím že taky nejsem nejlepší když mám nějakých 7 banů ale i tak, každýmu se něco někdy nepovede ne?

1.4.2022 19:35, odstraněno 1.4.2022 20:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Roman123cz

Hráč

5
1.4.2022 19:52

@neznamy#3931 Ježiši tak to udělal jen tak no ale v IRl ti za to nic udělat nemúžou jelikož na tom není nic trestného tak by mě zajímalo proč dostal za tohle permu?

1.4.2022 20:40, odstraněno 1.4.2022 21:38 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Holysek udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
2.4.2022 14:04

Máš za sebou 31 banu.. Já si myslím že jsi šanci se napravit měl už dost, už by jsi měl dávno vědět co si můžeš a nemůžeš dovolit ať to není v rozporu s pravidly ale ty jsi tak neučinil a tím pádem nemůžu sloužit. Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~83

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo