Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Peníze


neznamy#1476

Smazaný účet

0
30.4.2020 03:17

Nechci tu dávat návrh o nějaké měně nebo něco takového :D aby jste lépe pochopily tak mám namysli rozmístění peněz např. Když dávate do banky peníze tak tam napíšete danou častku

A tak by bylo dobrý kdyby se to takhle dalo vkládat i vybírat v safu  vemte si že do safu si schiváte peníze na něco a chcete si vzit jen něco aby jste si zašel pro jidlo jilikož to máte bliž blž do banky tak aby se pokaždý pri v kládáni penez do safu zobrazila tabulka inv trezoru pokud by jste rozkliknuly peníze ukázalo by se výber /vklad 

Vím je to jen drobnost ale banky vetšinou vetšinou nestíháte a lepší si ze safu vhit pro jistotu mín mín vás neokradly

paprika43

Hráč

4
30.4.2020 09:00

Já osobně bych si koupil kreditku. Jestli sem to správně pochopil tak ty chceš udělat, když někdo dá peníze do trezoru a pak si je chce vybrat tak aby vybral nějakou danou částku. Zní to dobře, ale taky musíš počítat s tím, že každej nemá barák v centru města. To už si radši zajedu do banky nebo koupim kreditku. Nezní to špatně, ale podle mě je to zbytečný, jestli sem to teda dobře pochopil. 

neznamy#1476

Smazaný účet

0
30.4.2020 09:13

Ne právě jen v centru města někdo ho má i mimo město a ani do města moc nejezdí právě proto jsem to tak chtěl no 

misatorcz

Hráč

45
30.4.2020 09:27

Teď malinko nechápu ale jestli myslíš že jako bude rozdělení peněz třeba na 10 20 30 k atd tak si myslím že to je zbytečnost a máš to v bad sub-fóru pro info @Awsm

neznamy#1476

Smazaný účet

0
30.4.2020 09:36

Jezis Jez sem si nevšiml díky 

misatorcz

Hráč

45
30.4.2020 09:50

@neznamy#1476 jsi měl zažádat ať to přesunou 😀

Pat000

Hráč

22
30.4.2020 15:28

Ja osobne zase nevlastním kreditku, za prvé, môžu ukradnúť a vybrať kč z účtu a 2 dôvod, Môžem max. vybrať 5000 kč. To je celkom málo, keď mám škodu na vozidle viac ako 5 000kč. Tak furt musím jazdiť do banky a vybrať si to ručne no. Je to celkom nuda, stále chodiť osobne pre to do banky a maximálna hodnota výberu z karty je len 5 000. Viac nemôžem. Ale zase, aj do toho safeu musíš ísť si vybrať, takže podľa mňa je to jedno. Ak máš isť do safeu si nejakú hodnotu vybrať, tak to rovno môžeš hneď do banky a nepotrebuješ safe. Nie?

neznamy#1476

Smazaný účet

0
30.4.2020 15:51

Lenže ja je mestě moc nejsem ja mám dum v palomino creek a tam mam obchody benzinku opravnu to co potřebuju právě a práci v Angel Pine takže pravě by se to hodilo ale už asi nemá cenu řešit už to je asi vyřešeny pavot mi dal super užitečnou odpoved :D :)


Powered by LeoSight IFS
LT~54