Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pridanie Skinu BMW M4

1 2



paprika43

Hráč

4
30.4.2020 18:11

Aha, promiň moje chyba, v tomhle se zas tak nevyznám, ale tu E92 bych asi nepřidával, za mě je to hrozný auto.

neznamy#1476

Smazaný účet

0
30.4.2020 22:58

Tak jakoby jen kdyby tam byl handling normální bez driftů bxlo by dobré tu M4 přidat nejsem moc fanoušek BMW spíše doslova tu značku nesnáším 

Ale mohly by jste jim udělat aspoň trochu radost 

Ať mají aspoň jedno dražší BMW aspoň to vyzkoušejte a pokud by to nedělalo dobrotu tak odebrat aspoň něco za zkoušku nic nedáte 

Jinak tedy jsem PRO

paprika43

Hráč

4
30.4.2020 23:47

Já jsem zkrátka rozhodně PRO BMW. Vybrat nějaký hezký model, nenáročný a podobně a třeba to místo něčeho nahradit za nové, pěkné BMW jako například 4 řada nebo 8 řada. Ocenil bych 5 dveřáky, ale ty 3 taky ujdou i kdyby to mělo jedny dveře a bylo to pěkné BMW, tak to koupím XD. Ale takové ty hnusné staré modely bych fakt zbytečně nepřidával, třeba ta E92 je fakt otřesná, něco novějšího a veřím, že by se našlo i něco pěkného a méně náročného. Na kravinky a poježdění naprosto bombové auto, zatím je tady tuna audin, nové mercedesy, ale BMW jsou tam dvoje a ještě k tomu takové staré modely. Nahardit jeden novější třeba 2016+ model za něco co nikdo na serveru nepoužívá, najít nějaký méně náročný model a bude to. Za něco takového bych byl opravdu rád.

4.5.2020 16:26

Zatiaľ sa vozidlá pridávať nebudú, maximálne sa môžu v budúcnosti nahradiť. Zamykám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~36