Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Matbrok - unban / zkratenie trestu


SilveR

Hráč

34
3.4.2022 16:21

= Oboznámenie
- Nechcem aby si teraz ľudia mysleli že toto píšem kvôli tomu že za to niečo dostanem, nedostanem a ani by som to neprijal.
Píšem to čisto od srdca, Matbrok o niečom vie ale nepovedal som mu čo a jak. [uvidí to až na forku]
Nikdy som od neho nič nekúpil za IC menu(kč) a ani OOC menu.

= Matbrokové dari ?
- Rád by som sa vyjadril ku porušeniu pravidla(18) Pre tých ktorý by nevedeli [predávanie OOC itemu za IC money]
Pýtal som sa Matbroka že prečo, povedal mi "na začiatku som to dával zadarmo a nič som po tom nechcel a ľudia sa čudovali že prečo by som to robil, chceli a ponúkali mi IC menu(kč) za to, že to bola najmenšia vec čo by mohli urobiť
ale on nechcel, ale potom ho to nejak zmohlo a začal si za to pýtať IC menu(kč)" nebol nadšení ale už to nejak bolo.
chcel hráčom dopriať niečo, čo chceli, tak im dal možnosť, a kúpil im to aj bez akého koľvek problému [to znamená že @Matbrok
to robil celý čas od srdca a nič za to nechcel(až časom ale nezmenilo to jeho povedzme tomu názor? furt bol taký ako keď to dával
zadarmo]

= zámer rozdávania/predávania
- urobiť hráčom radosť niečím čo si normálne nemôžu dovoliť (napr. polep, modul, skin)

= RP z Matbrokovej strany
- Nejakú dlhšiu dobu som s Matbrokom erpil, a keď som začínal tak mi dosti pomohol čo sa týka erpečka.
myslím si že by mohol pomáhať aj naďalej keby ste mu dali šancu, choval sa k novým hráčom ako rovnocenný a to malo kto robí
väčšina hráčov je arogantná IC a OOC nemajú nervy niekoho niečo naučiť, bolo mu jedno či ma 5hodín alebo 1500hodín ku každému sa IC aj OOC choval rovnako.

= Jeho pocity
- Skimo mu chýba, tak isto aj ľudia ktorý tu hrajú, je mu ľúto že sa to takto skončilo, ale bohužial sa ku tomu nechce vyjadrovať, bol by štastný že si tu môže opäť zahrať.

= pochopenie pre @Dzardys
- porušil pravidlo to áno, pravidla sa nemajú porušovať, a myslím si že je určite poučený z tohto PB
- čo tak pozerám, ostatne PB tak sa aj občas odpúštaju, bol by som rád ak by si to pochopil, dal mu nejaký trest (napr. ban na 250hodin)

= čo si o tom myslím ja
- áno, porušil pravidlo(dosť zavážne) ale myslím si že ľudia si majú chyby odpúštať, nie vždy ale v takomto pripáde si myslím že by to nemusel byť až taký problem,
on by sa poučil, a nepredával žiadne itemy a normálne by erpil, tak jak predtým. Matbrok má dobre srdce a viem že taký ľudia si zaslúžia aj viac šanci, ale viem
že už nič predávať nebude za IC menu(kč), za ten PB by mu to určite nestalo, už teraz mu chýba celý server.

 

 

DAJTE MU ŠANCU PROSÍM <33

will matbrok come back?

 

 

@Dzardys


@Matbrok

3.4.2022 16:22

Matbrok si jistě zvládne napsat žádost o unban sám, nic mu v tom nebrání. ;)


Powered by LeoSight IFS
LT~40