Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban - weqsiik


weqsiik

Hráč

16
4.4.2022 18:59, naposledy upraveno 5.4.2022 19:56 uživatelem weqsiik

Zdravím, po ""pár-dnech, jsem se odhodlal k tomu sepsat nějakou Omluvu/Žádosti o UB.

Jsem si vědom co za velké porušení pravidel jsem dočinil "ale každý udělá blbost"
Slibuji že se to nikdy už nestane s největší pravděpodobností skočím s Formou "Illegal RP" kvůli tomu abych nepodpořil můj register banů.

O-proti ostatním lidem jsem udělal věc "nadprůměrnou" což už byla ze začátku strašná blbost ale "peníze jsou peníze".

Věc proč sepisuji tuto žádost je že nemám co hráti, Skimo je pro mě jediná zábava na několik hodin. Chci se vrátit zpátky mezi lidi které znám a mám rád.

Už mě nebaví jen koukat na videa od lidí ze skima, nechci na něj pouze koukat ale chci ho hrát :D (přeci větší zábava ne?)

Tímto se chci srdečně omluvit tobě a všem lidem na RP, Udělal jsem velkou blbost.

Jak |GA| Lexikonn řekl: "Neříkám, že se nemůžeš nikdy vrátit, ale aby sis pamatoval, že tohle tolerovat nebudu".

Věřím tomu že se tak zachováš a udělíš mi Unban.

Sepsáno v 16:40 4.4. 2022

Sepsal - @weqsiik .

( Ping -@Lexikonn )

7.4.2022 06:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~27