Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Porušenie pravidla 29. pred jeho zmenou-Pavot


terankoman1

Hráč

4
30.4.2020 17:11, naposledy upraveno 30.4.2020 17:18 uživatelem terankoman1

Zdravím včera sa nám stala taká nemilá vec kedy policajti spravili podotýkam RAZIU do domu bez toho aby bol majiteľ online viz. pravidlo 29. pred zmenou

29) Vykrádaní nemovitostí

- Je zakázáno vykrádaní nemovitostí pokud není majitel nemovitosti online

- Toto pravidlo patři také pro PČR,MPP (domové prohlídky a jiné...) (Výjimkou pro PČR a MPP je když osoba které patří interie v IC vězení)

- Admin môže povoliť len vykrádanie a prehliadku

V tej dobe bol majiteľ domu Erik Stasakk a nebol prítomný na serveri čiže policajti nemohli urobiť raziu no v tom však prišiel PAVOT na scénu a povedal že on to povolil no však v pravidle sa písalo že admin môže povoliť jedine prehliadku a krádež. Polícia sa dostala do domu a následne nato sme boli zatknutý PAVOT sa obhajovali tým že pokiaľ máme kľúče sme spolumajitelia no ale v realite tiež pokiaľ mám kľúče od domu nie som spolumajiteľ čiže sa malo RP voidnuť z dôvodu porušenia pravidiel no nevoidlo sa a skončili sme vo vezení a podotýkam v pravidlách nieje nič o spolumajiteľstve 

Raziu musí povoliť štátni zástupca nevidím niekde že by bol raz a zas admin štátni zástupca

Pravidla sú ako zákony v realite a v realite to dodržuje polícia a ostatné príslušné zložky v MTA sú to admini ktorý predstavujú tieto zložky a nikde som si nevšimol že sa píše že admin si pravidlo môže upraviť podľa seba a následne sa obhajovať tým že to bolo zneužitie pravidla pretože nič také neexistuje tak isto ako v realite sa obhajujeme zákonmi tak sa obhajujeme i pravidlami v MTA a v slovníku slovo obhajovať nieje zaradené pod zneužívať.

https://ctrlv.cz/HRXM 

https://ctrlv.cz/DwTa

Podotýkam Pavot predstavuje silu na servery ktorá by mala pravidla dodržiavať a trestať ľudí ktorý ich porušujú no však on sa pravidiel niekedy nedrží pretože je 'nedotknuteľní' a len menši citát na záver

Pavot: 'nenechám vás kaziť hru ostatným'  

 

 

 

29.6.2020 02:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~24