Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlašení děcka, co nejede rp :)

1 2



tabky

Hráč

1
30.4.2020 20:30

Zdravím,chtěl bych nahlásit hráče Sophie williams jelikož, celej den mě hunti podle nicku, kdykoliv mě vidí tak jede zamnou, a děla naschvali, když jsem chtěl rpit tak jsem ho bodl do nohy, a on nic a pak mě k tomu ješte přejel na kole, bohužel nemám screeny, každopadně já si vždy změnil auto, oblečení a vše, aby mě nemohl poznat, jenže nedávám si masku abych nebyl nápadný, tak vidí nick a hned zamnou vždy jel a dělal problémy, asi 4x nebo 5x dneska prosím o nějaké řešení, ješte díky tomu já dostal ban na 1 den, protože po 5 na mě najeli bezduvodně, když jsem byl kompletně změnen, a když jsem je chtěl nahlásit, tak po mě stříleli atd, že mám jet rp a nepsat adminovi, tak jsem to leavl abych napsal adminovi a oni mě nezabili atd...  ja okrádám lidi chápu že po mě jdou policajti, ale když si změním auto, oblečení vousy a tak, jak je možné že mě vždy poznají ? protože nick bohužel snažil jsem se sněma bavit ale je mu tak 14let takže domluva na 0. jestli by jste chtěli zlepšit trochu tu komunitu chtělo by to banovat ty děcko co jedou podle nicku fakt to kazí hru

OurMatthew

Hráč

26
30.4.2020 20:39

AHOJ TO JSEM JÁ :3 :wave:

sandlerino

Hráč

39
30.4.2020 20:44

Ahoj, 

tohle je úplně bezvýznamná stížnost, jelikož nemáš důkazy. Také mohu říci, že nějaký Pepa mě celej den bombardoval z letadla rajčatama podle nicku a když jsem si změnil auto tak to dělal zas podle nicku. 

Jednoduše, dolož důkazy a můžeme se o něčem bavit ne? To že tu sepíšeš něco, čím ještě dotyčného ponižuješ, není zrovna relevantní stížnost.

 

tabky

Hráč

1
30.4.2020 20:49

no určitě bude něco v logu :) když jsme hrali rp ja ho bodl a boreček si jen tak utekl a pak mě přejel,

tabky

Hráč

1
30.4.2020 20:53

no určitě bude něco v logu :) když jsme hrali rp ja ho bodl a boreček si jen tak utekl a pak mě přejel,

Paradoxx udělil za tento příspěvek varování: Double-post

tabky

Hráč

1
30.4.2020 20:53

jako nevím jak mám fotit to že mě zastaví, a když píšu report že jede non mrp tak odjede jako by nic, a nečeká nevím jak to zpracovat abych ho mohl zabanovat, celej den mě hunti podle nicku, mám jako točit celej den nebo jak ?

tabky

Hráč

1
30.4.2020 20:55

server je fajn, komunita totalně zaprd, polovina  serveru jsou 14letí kidi co mají prázdninky a neumí vubec rpit, vidí nick a hrají jen podle toho :) je to zábava 

Paradoxx udělil za tento příspěvek varování: Double-post
30.4.2020 21:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

misatorcz

Hráč

45
30.4.2020 21:21

Ahoj, když někoho bodneš tak v klídku si odjede i v autě takže nějak tak.

pato9632

Hráč

2
30.4.2020 21:28

Mám rovnaký problém.....

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~83