Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Chybný ban od Phobiosa.


Drelamond

Hráč

9
7.4.2022 14:05, naposledy upraveno 7.4.2022 15:22 uživatelem Drelamond

-0 Začíname úvodom.

Zdravím, dnes som dostal zas permamentný ban za pravidlo č.0 a ževraj recitivita a historia.

Všetkomu rozumiem , lenže pravidlo č.0 som neporušil len kvôli tomu ste ma banovali.. teraz sa presuňme k tomu pravidlu č.0... začneme od začiatku aby vám to dávalo zmysel.

-1 Zoznámenie

IC som robil v firme DPD, tejto firme som pôsobil ako management hned na začiatok pretože som IC mal niečo s majiteľom firmy... ja ako Nataly Daniels ako som dostal unban som prestával robiť nelegálne činnosti a mal som svôj OOC a IC plán robiť u PSA, viem že to je už troška nemožné ale treba sa nevzdávať... 

-2 Prvá akcia

Ako som už písal snažím sa IC-ly vyhínať nelegálnym činnostiam ako sú prevozy, vykrádačky a okrádačky. Prišiel deň D, kde náš majiteľ firmy Ben Cooper predvolal na firmu, kde sme zahájili schvôdzu ohľadom prevozu typu diamanty, samozrejme ja som bol stále IC-ly pri Benovi takže nemal som na výber + do toho sme IC-ly RP-ily vzťah a ťahal ma do toho, takže nedalo sa vytočiť z toho... došli kolegovia jeho na firmu.. stretli sme sa v jednom interiéry kde bol stroj na výrobku zbraní... Ben Cooper sa spýtal, či náhodou nechceme muníciu do zbraní niektorý povedali že fajn kľudne, ja som IC mlčal a len pozoroval... po čase čo vyrábal zbrane tak sme sa pomaličky presúvali k ľodám , aby sme mohli zahájiť prevoz diamantov... po čase ako sme išli a mal som AK-47 na sebe pretože sme to IC mali keby náhodou prišli policajti aby sme ich akože zastrašili , maximálne 2 osoby z lodi mali muníciu... ja som IC-ly skočil do interiéru lodky a zavolal na tiesnové číslo, zdvihli mi a spýtal som sa že či nemôžeme ísť štýlom písacím a zahmkal som IC-ly aby to policajtovi doplo, čo sa mi aj podarilo... Začali sme si IC-ly písať cez smsky a dohadovali sme sa čo a ako, hovoril som informácie čo mám na sebe ako vypadám a čo majú ostatný... policajtka bola informovaná a začali sme si písať neustále aby som im podával info, do vysielačky mi došla správa (čo ic hovorili samozrejme) že sme na lodi tak som vystúpil z interiéru a rovno som išiel na tú veľku ľod medzi SF a LV, začali nakupovať a niektorý na ľodi strážili keby náhodou išli policajti. Samozrejme skryl som sa na miesto kde ma nebolo IC-ly moc vidieť že držím telefon a že vôbec na mobile niečo robím... policajti boli informovaný... po pritom došli tam dáky randomáci hráči ktorý len plávali naokolo ináč nič zlého sa neudialo... spokojene sme išli do lodiek a odišli sme na predaj diamantov, teda chceli sme lenže v tom sa stalo to že Ben Cooper a jeho kamarát IC-ly pán Matej neviem aký kto si to má pamatať prestali odpovedať do vysielačky, pretože len on a ben boli na lodi (oznamujem že boli 2 lode, jedna rýchla kde bol Ben a Matej a druhá velka a pomala kde sme boli vatšina.) potom naši na lodi tej velkej pomalej s interiérom sme išli na stred mora niekde a čakali sme na povedal pána Bena Coopra, neozíval sa tak sme išli na najblihší breh, lenže o tom že tam idú sa mi podarilo kontaktovať policajta nech tam ide... troška preskočme, proste našli tú veľkú lod a ART i PSA zobrali niektorých , tak isto aj IC mňa.

-3 Výsluch

Pani policajta Victorie De La Cruz zahájila somňou IC výslech ktorý prebehol na štýle že som jej musel IC vykecať kto tam všetko bol, lenže nemohol som presne všetkých pretože ich IC nepoznám a bola by to meta. Povedal som pár mien ktorých som IC poznal z firmy, pani policajtka jasne povedala: JAKMILE MI LZETE , TAK TREST BUDE HORSI táto veta od pani policajtky ma donútila byť IC snitch do tej doby pokiaľ ho nechytia , takže to som si zobral k srdcu a začal vykecávať všetky informácie o firme, čo sa tam deje a čo tam robia... všetko som jej povedal pretože som si zaeRP-il fear že sa jej bojím a nechcem ísť sedieť zbytočne. Samozrejme pani policajtka mi zapísala do rejstríku že som držal dlhú zbraň ale nešiel som sedieť, pretože som im IC-ly ešte pomohol. Povedala mi jasne, nech robím na Bena Coopra dôkazy že to čo robí za nelegálne činy nech jej posielam , nech si to točím IC-ly a nech jej to posielam nech máme na neho dôkazy. Pani policajtka mi IC-ly povedala že nech im poviem že ma zatkli a nech nikomu nehovorím že ma pustili, aby sme mohli potajne riešiť túto osobu a urobiť dôkazy. 

-4 Drelamond je ic sviňa

Presne ako píšem, začal som si IC robiť nenápadne dôkazy o tom ako Ben Cooper robí nelegálne činnosti, do toho IC-ly bol na mňa taký že ma mal u zadnici (nebudem nadávať zbytočne) čo ma aj to naštvalo ale stále som sa držal tej policajtky , mám jej číslo a neustále sme si písali o Benovi , čo sa týka dôkazov a tak dalej...

 

-5 Dôkazy 

Samozrejme dôkazy musia byť a tie by som dokázal dodať bez problémov aby ste videli a aby videl game master Phobios že mi dal trest bez dôvodu, viem že je to ťažké ale podľa mňa by sa vždy malo spýtať aj tej druhej strany, či si je toho vedomá a že či má dôkazy aby sa mohla akože zachrániť...

IC-ly som natočil 2 videá ktoré slúžili ako dôkaz IC na Bena Coopra linky pošlem sem dole.

https://youtu.be/JBHyVZhnI0w

Toto je druhé video čo mal byť dôkaz ktorý som aj nechtiac poslal lenže to som si neuvedomil tak som mu cez pm kontaktoval že to neber ako dôkaz, pretože som nezaerpil točenie... ale na toto video pošlem sem tiež kde pán Ben Cooper nezaeRPil že jej nasadzuje na ruky pásky a cez oči šátek či ako to tam máte vy.

https://youtu.be/iB96dC3X3xM

 

- 6 Prosba

Poprosím hráča menom Victorie De La Cruz , nech napíše na tento topic že to tak bolo čo si mi ic napísal nech tu mám dôkaz aj toho že si mi toto IC-ly presne hovoril, ak som tom s nimi a snažím sa ťa oklamať akože PSA stanicu aby som sa zachránil , že by som mal problém veľky takto si mi to IC popísal, prosím hráči ak tohoto hráča poznáte OOC meno prosím označte ho nech to vidí a nech napíše aj on pravdu ako to je , aby som mal další dôkaz od hráča kvôli ktorému som IC začal byť snitch policie a dával im dobré a pravdivé informácie.

- 7 Záver

Chcem poprosiť Phobiosa aby si to celé prečítal aby vedel o čo ide a uvažoval nad unbanom on.

7.4.2022 15:36

Ahoj,

Ač se mi z prvu nechtělo, tak sem se nakonec dokopal a přečetl si to celé.

Důvod proč jsi obdržel permanentní ban je dosti podobný tvému prvnímu permanentnímu banu.

Tvá ic postava měla vztah s jinačí a erpili jste spolu nelegální věci. Začli jste se kamarádit OOC no ovšem pak jste se spolu chytli. Ben tě začal ignorovat. Taktéž několikrát jsi hráče Ben Cooper metabaitil na discordu, vše mi tento hráč zaslal a vše sem s ním řešil. No a ty jsi po nějaké chvíli začal dělat to stejné jako kdysi, prolínat ic do ooc a naopak, kdy jsi pak následně začal prostě na svého ic partnera hledat špínu aby si zase ty vyšel jakožto největší svatoušek. Taktéž mužem vzít v potaz to, že jsi začal vyhrožovat CK na Bena + lhaní o tom, že jsi to prý konzultoval s Dzardysem, což mi on sám vyvrátil.

Aby sis nemyslel, že to bylo čistě jen mé rozhodnutí, celou tuto věc se konzultoval se všemi členy AT, někteří se vyjádřili a souhlasili se stejným trestem jako ten, který sem ti udělil.

Žádost mi přijde dosti nevalidní. Unban ani zkrácení nebude. Pokud ti mé jednání přijde špatné můžeš si podat na mne stížnost. 

Ovšem do té doby ti přeji hezký zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~43