Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Zkrácení trestu


Misha27

Hráč

3
8.4.2022 16:37, naposledy upraveno 8.4.2022 16:38 uživatelem Misha27

Zdravím, řeknu to rychle.

Ujížděl jsem PSA v S500 a jel jsem na most, ale PSA najednou narazila do ZNAČKY. 

Má to dávno erpit.

Já dostal ban za INJURIES. Ale co to PSA ? 

Důkaz pošlu na vyžádání.

Mám Skimo hodně rád, ale proč dostanu já ban když cajt udělal to samé. 

Proto prosím, o nejlépe unban nebo zkrácení trestu a udělit trest PSA postavě.  

 

Děkuji, Misha

Artistiques

Hráč

32
8.4.2022 16:54, naposledy upraveno 8.4.2022 16:59 uživatelem Artistiques

Ahoj, sepsaný to je stručně a pokud to je jak říkáš, myslím že to projde, nicméně tě požádám o jednu věc, hoď důkaz rovnou do příspěvku, ušetříš tak čas adminovi který to bude řešit a urychlíš to, že se začne řešit tvůj unban.

Admin by totiž musel psát komentář s žádostí o důkaz, než by jsi na to odpověděl tak ti uteče další čas.
Je to zbytečné přidělávání kroků mezi žádostí o unban a unbanem :)

8.4.2022 17:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Misha27

Hráč

3
8.4.2022 18:21

https://www.youtube.com/watch?v=6a9LLgsF4Yk&ab_channel=Mishin27

Tady to je pro všechny, i PSA dělá chyby :D

Kenny15

Hráč

19
8.4.2022 21:12

Je pravda, že s Explorerem by tu značku vyvrátili a nic by se ve finále nestalo, když mají ve předu rám. Těžko říct no....

SidneyAEver

Hráč

1
8.4.2022 22:26

Dle mého objektivního názoru z videa vyplývá akorát to, že opravdu by PSA tu značku lehce vyvrátila ze země, maximálně by byli lehce ochromení tou situací ale jinak by z toho nic extra nebylo. Kdyby se to stalo tobě s tou S500 taky jí přiohneš akorát.. S500 je taková mobilní definice papíru .. tam už by bylo co řešit. Ale u PSA kde auta jsou strojena na to aby něco vydrželi.. tam není nutno se pozastavovat... pokavaď se tedy jedná o značku jako v tomto případě.


Powered by LeoSight IFS
LT~42