Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám o cenný čas Dzardyse


fikstvUwU

Hráč

16
9.4.2022 14:23

1. věc, připomínám že vozidlo má v /ed že SPZ je zablácená proto bych rád aby si to Hanička nepamatovala :DD a zapoměla to
2.Dzardysi, muj report co jsem dával týpkovi který zavolal PSA hned po tom co neerpil ani náraz od sovětského titanu tak byl muj spolupachatel jak Hanička nazvala byl zatčen + 40k pokutu a 24H ban za trash RP který lze videt na screenu od Dzardyse z jineho reportu. Také si myslím že rozbití vyílačky je normální věc a není to nic co by si in real neudělal :) udělal to pro to aby PSA nezjistili frekvenci naší vysílačky <3
3.poprosím tedy aby Dzardys zapl dis. podíval se na video které jsem mu poslal jako dukaz ohledně toho že týpek neumí RP a kvuly jeho nešikovností se podělalo dosti věcí <3 


předem děkuji(tento text neměl nikoho urazit či zesměšnit)

9.4.2022 14:40, odstraněno 9.4.2022 14:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

fikstvUwU

Hráč

16
9.4.2022 14:49

@neznamy#6563 díky za názor <3
cením si tvého psaní a jsem si vědom toho že ta vysílačka přesahuje nějakou tu hranici ale podle mě to bylo zaerpené ale admin nejsem že :) proto pokud je to fakt na na vysoké urovni trash RP tak na to nemuzu nic rict <3 proto nerad aby mě někdo bral jak si psal ty. Stěžuje si a obhajuje :) já se s odpojováním ze hry za příčiny uhýbání RP akce setkávám často a ne jen mě ale i muj tým se kterým všechny akce provozuji více než štve :) a veřím že nebudu sám kdo na to má stejný pohled 

ale jak říkám děkuji za aktivní komentář od tebe

 

9.4.2022 14:50, naposledy upraveno 9.4.2022 14:58 uživatelem Dzardys

Tak se společně s komunitou podíváme na to video takhle veřejně, co říkáš?

Odkazoval jsi mne na čas 2:25. Tak copak tam můžeme vidět?

1. Zajímavá taktika

- následně se hráč pokusil vyprostit, s mnohonásobně těžším vozidlem je to naprosto v pořádku, jedině mu tak prozatím mohu připsat absenci injuries, z hlediska fearRP bych problém neviděl, pud sebezáchovy

2. Za tohle ti prodloužím ban

3. Tady už začíná jít do tuhého

- Johnovi opět chybí injuries a ty jako správná ovečka musíš napsat do OOC "RPP!", za což ti připočtu k banu další hodiny

4. K tomuhle ti připočtu další hodiny

5. Můžeme polemizovat o upadající kvalitě tvého RP, když spamuješ furt dokola /me míří na něj pistolí - za to ti připočtu další hodiny

6. Velice zajímavé, takže ban i pro tvého kolegu

7. Spoutání osoby bez jakéhokoli RP

- hádej co? Další hodiny pro tebe

8. Velice adekvátní injuries

- neboli další hodiny pro tebe

9. XDDDDDDD co to jako je


Asi to dál nepotřebuju vidět, výsledkem tvého videa bude čtrnáctidenní ban pro tvou osobu, aby sis rozmyslel, jestli hodláš ještě někdy RPit takový odpad, jaký jsi předvedl v tomto videu. Ban samozřejmě nemine ani tvého kolegu a přepadávaného ve Scanii. Původně jsem se nechtěl na to Skimo už dnes napojovat, ale zrovna na tomhle si rád pochutnám.

PSA na místo přijela na základě volání v 911, v tomto případě potvrzuji, že se jednalo o hráče, kterého jsi přepadal, což mu připočtu taky jako failRP.

Samozřejmě pokud se ti to nelíbí, můžeš si podat stížnost, ideálně do titulku něco jako "Neumím RPit ilegál a dostal jsem za to příliš dlouhý ban", budu moc rád, když se nad tímto videem pobavíme společně s vedením. Jinak kdyby tě napadlo ho smazat z YT, už jej mám stažené v počítači. Bylo mi ctí ti věnovat svůj drahocenný čas, tak zase někdy. Ahoj.


EDIT:

Tím, že mi budeš volat na Discordu, sis zajistil dvě zásadní věci.

1. už se nedočkáš jakékoli další odpovědi od mé osoby, protože jsi stejně jako všichni, kteří nerozeznají PM admina od fóra, skončil muted.

2. jsi u mě vzbudil dojem, že poněkud nerozeznáváš pomyslnou lajnu mezi tím, co je vhodné, a co hraničí s úchylností. A zrovna prozvánění někoho na Discordu, to je vyloženě faux pas.


Powered by LeoSight IFS
LT~45