Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jeden rok (Fakt jeden, nekecám)

1 2



Samik

VIP

47
9.4.2022 18:29, naposledy upraveno 9.4.2022 21:28 uživatelem Samik

Čus.
Dnes je to rok co jsem se registroval na LeoSight.cz a zároveň si také poprvé zahrál na serveru MTA:SA Skimo Roleplay. Ještě dva roky zpět jsem aktivně hrával na SA-MP. Byl jsem na tom jednu dobu celkem závislý a taky jsem nic jiné nehrál. No, naráz mě to ze dne na den prostě přestalo bavit. Tak jsem tak asi půl roku až rok měl takovou krizi. Neměl jsem prostě a jednoduše co hrát. No, a tak jsem si jednou psal s klukem, s kterým jsem dříve hrával na SA-MPu a on zmínil něco o serveru Skimo. Říkal že to jede přes MTA. Já už nějakou dobu MTA v počítači měl, protože jsem si tam občas chodil zadriftovat na nějaké servery. Ale jeho zprávu jsem bral na lehkou váhu a prostě jsem to nějak neřešil. No, a jednou už mi tak hrabalo nudou, že jsem si prostě řekl že to Skimo zkusím. Vytvořil jsem si účet a poprvé jsem se připojil. Byl to den 9.4.2021 (Ano, přesně rok haha). Protřel jsem se načítáním a vyskočila na mě hra. Založil jsem si svou první postavu kterou mám už smazanou a nechal jsem se zaučit. Ještě v ten večer mě zaučovala @Puding i přes to, že musela čekat nějakou dobu než se mi odlagne hra. Měl jsem sice zkušenosti s RP ale nechal jsem se prostě zaučit abych byl připraven na nový server. Po zaučení jsem hru vypnul a šel jsem spát, bo jsem byl docela unavenej. Až den na to (t.j. 10.4.2021 na Freescootove narozeniny), jsem začal poprvé RPit na Skimu. Našel jsem si práci a tak. Prostě ta hra mě strašně bavila (baví do teď :D).  No, pak jsem si uvědomil že jsem na své první postavě začal celkem špatně, tak jsem si ze srandy založil svou druhou postavu. Začal jsem tak basic RPit a po nějaké době jsem si podal přihlášku do HZS. Mezi mé první "RP kamarády" patřil taky @neznamy#4474 s kterým hrávám doteď. No a jak jsem se dostal do HZS tak jsem se začal seznamovat a bavit s hodně lidma. Například @Jacko88 @Raxter @Dave323 @Kenny15 @Kolpanek atd. HZS RP mě strašně bavilo tak jsem hrál více a více. Později po pár měsících a po pár udělených banech jsem se začínal pomalu bavit i s adminy. Nějak v září 2021 jsem si podal přihlášku na helpera. Dne 28.10. jsem byl přijat na helpera. Měl jsem strašnou radost a tak jsem hrál a hrál. Zaučoval a zaučoval. No a v lednu 2022 mi přijde žádost o přátelství na discordu od samotného velkého @Rataj e. Byl jsem celkem zaskočen a tak jsem mu to přijmul. Pak pár dní na to zapnu discord a vidím tam, že jsem s @Holysek a @Rataj v nějaké random discord skupině. Byl jsem docela udivenej a tak jsem se na to šel kouknout. Najednou se z Ratajovy klávesnice ozvalo "Byli jste mi doporučeni do AT". Já koukám že si ze mě třeba dělá srandu a tak. No tak jsem nějak pár dní po tom došel na TeamSpeak na pohovor s Ratajem. A po pár dnech jsme společně s @Holysek byli 28.1.2022 přijati do AT. Jsou to nějaké 3 měsíce a něco co jsem v AT a zatím se tu držím. Začal jsem tak dennodenně chodit na TeamSpeak kecat nejčastěji například s @Rataj @Shade @FLYER @Keksik @Kolpanek @neznamy#4474 atd. atd. No a už je to rok.. přesně rok co jsem tady. Neplánuji končit, právě naopak. Děkuji všem s kterýma mám, či jsem měl příležitost RPit, volat, zasmát se a prostě se bavit. Nyní zde zmíním pár lidí, kterým hodně děkuji (Pokud jsi nebyl zmíněn tak se neboj, buď jsem zapomněl anebo se tě bojím a nechci tě pingovat <3) @Rataj @Shade @neznamy#4474 @Kolpanek @Holysek @Phobios @Dzardys @BOTRobert @DnOndra @Keksik @FLYER @Drelamond @Nikosko @LadyHope @Lexikonn @Awoo @Jacko88 @asdf @Dave323 @Artistiques @eplik @Martin09 @baladaaa @lolcz @Yuutsu @neznamy#6016 @Kenny15 @KukisTV @Chaoss @Vysocak @Nyxoy @SovietDog @Derbo @Fyolarwir @golemakcz @Wright @ice @Puding @VajkoChlpko @Jesus

Už mě bolí hlava ze vzpomínání na lidi ale děkuju i nepingnutým :3.
Tak papa <3

Dobrou chuť a zdravé vlasy ti přeje Samik, cs.

Nexoys

Hráč

20
9.4.2022 18:52

Je to jednoducho frajer a ten “klučina” ma aj meno 😂

Artistiques

Hráč

32
9.4.2022 19:47

Samiku, smekám, taky ti poděkuju za veškeré společné RP, víc k tomu asi není co dodat...

PS:

Spoiler
Nečekal jsem, že dokážeš ZROVNA TY vyplodit něco co má hlavu a patu, krásně napsáno...

<3

9.4.2022 19:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jesus

Hráč

26
9.4.2022 22:12

+rep mám tě rád ti plešati nikol

Dave323

Hráč

32
9.4.2022 22:52

+rep HZS prostě jedna velká rodinka (Až na pár lidí, myslím ty, kteří jsou v pohodě ;).) Nahrávání reklam ftopu, fčipu, ve fullu. Co lek ne jle psi ze o. 

10.4.2022 01:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kenny15

Hráč

19
10.4.2022 09:41

Jak to napsalo pár lidí nademnou. Nečekal jsem smysluplný příspěvěk od tebe, jakožto mojého sůseda přes humno. Za ten rok ses dostal hodně vysoko, mě se to za ty 4 nepovedlo, i když patřím mezi ty RP legendy co tu kdy byly a jsou. Zůstaň pořád stejný *****...(ty víš co :D, začíná to na d a končí l.) 

Jo a dlužíš mě škopek, kebab a Deltu. :D 
Díky za to, že tu jsi. Další z hráčů, který ještě tak nějak umí RPit.

(Vysvětlení významu: Sůsed přes humno...no, jakoby, že prostě nebydli daleko ode mě.) 

10.4.2022 11:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Drelamond

Hráč

9
10.4.2022 16:14

Samik, bráško GL... prajem ti plno lásky a šťastia v živote, si výborný človek a toto sa bude s tebou tiahnúť aj do realného života vesmír ti to odplatí! 

S tebou som preerpil a prevolal x hodín, pamatám si to ako keby to bolo včera, veľké srdce pre teba.

 

@Samik

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~104

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024