Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UBAN PLSKY

1 2



9.4.2022 21:43

Já ti nevím, hochu, zbejvá ti jeden warn do fórum banu. Nevypadá to, že bys těm pravidlům moc rozuměl.

pekarek

Hráč

1
9.4.2022 21:47

hele ja se chci omluvit jak jsem se chovala muj kamoš to ja jsem ti říkal že ti dam report ale my jsme se chovali jako idioti a proto nechci mít další a horší problemy :( Chci vyřešit tady ty problemy a jsme si klid bereš? jestli ti nebaví psat tak si pojt v klidu domluvit přes discord pokud by někdo chtěl taky semnou mluvit tak tady je nick hlavně pro KukisTV nick: karel#0952

zavolej pokud mužeš

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 21:58

Admine moc moc se omlouváme s pekarkem chovali jsme se jak kokoti  moc se omlouváme a jestli dostaneme Urban tak bude vpohodě klidně až budeme mít Urban (jestli jo) tak si nás hlídejte fakt už nebudeme takoví z*** 😔 moc mě to mrzí 

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 22:01

Prosím napište mě na discort cartman#6562

Chci to prosím řešit přes hovor 😔

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
10.4.2022 15:50

S tím co jsi ty a tvůj kamarád udělali, tak si myslíš že tahle žádost o unban něco vyřeší? Něco přeci ale ten výsledek se ti líbit nebude. Do rukou se mi dostala tuna materiálu s tím co jste vy dva dělila a musím říct, že jsem dlouho nic takového neviděl, takže za mě se do hry dlouho nepodíváte. Žádost zamítám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~41