Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


weqsiik

Hráč

16
10.4.2022 08:15, naposledy upraveno 10.4.2022 13:48 uživatelem weqsiik

Tak , a je to tu znova po asi Tří dnech další PERMA :D nejdříve ban od admina:  @Holysek

Poté bezdůvodné prodloužení na Permu od:  @SovietDog

Ačkoliv permu jsem nepochopil za co jsem dostal ale budiž,

Dám menší spoiler, Cca 22:26 jedeme si diamantíky všetko tak jak má šlapat, jedeme jedeme a Můj řidič

"Hudecek" srazí Hráče v protějším voze , říkám mu RPi-to a kašli na diamanty, On tak 1/2 za rpil injuries.

Zatímco co já jsem se rozepisoval v /me /do + samozřejmě status on v tu ránu odjel.

Má "blbá" otázka : Co jsem měl jako dělat? -vyskočit z vozidla a poté dát report?.

Doufám že až se vrátím z mého fotbalového utkání že tu bude od někoho nějaká odpověd.

 

Zde zašlu Screeny z logů

Neznámá E1 =  @Hudecek

10.4.2022 16:59

To je určitě šlechetné gesto od něj že to chce vzít na sebe ale i kdybych to teda nechal tak tam je pořad jedno porušení (ne-li více) a to přesnějí pravidlo č.21. A tak si ho pojďme spolu z opakovat jak zní:

21. Výhradním jazykem pro OOC chat je čeština nebo slovenština. V OOC chatu je zakázáno využívat vulgarismy a nadávat ostatním hráčům. Spamovat v jakémkoliv (IC i OOC) chatu je zakázáno.

Teď se možná i ptáš kde jsi ty takové pravidlo porušil? Je to velice proste a to přesnějííííí..

Takže za mě tedy unban nedostaneš, byl jsi v podmínce.. dva nebo tři dny po tvém unbanu a tohle předvedeš.
Tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25