Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban ze dne 9.4


RaketakJura

Hráč

26
10.4.2022 10:04

Zdravím včera 9.4.2022 v 20:29 jsem dostal ban za NonRP Act, TrashRP na osm hodin, ban sice vypršel, ale i tak si myslím, že mi byl udělen neprávem. Ban mi byl udělen @Samik. Situace byla taková, slečna se zeptala jaké úpravy má vozidlo, já řekl všechny, pro Samika to byl NonRP Act, pro normálního člověka by to byla spíše úsměvná situace. Při jejím odchodu došlo k urážce na její osobu, to Samík asi nevydržel a dostal jsem banán. Srovnal bych to s "Vtipem", "Kolik udělá Chuck Norris kliků?...všechmy". V mých očích to nebyl důvod na ban jak jsem psal výše, je to spíše úsměvná situace a dle mého Samikovi spíše povolili nervy po zprávě "9.4.202220:29:05[Čeština] Jura Pitkin říká: Gratuluju první vyjebaní lidi tady". Na danou věc si můžete vytvořit názor sami, prosím tedy o vymazání banu z historie nebo objasnění banu, děkuji.

 

 

10.4.2022 10:10

Ahoj, mohl jsi alespoň ukázat i vrchní část logů. :)
Unban ti nedám a ban ti z historie také nesmažu.
S urážkami to nic společného nemá. IC urážky nejsou OOC urážky.


Powered by LeoSight IFS
LT~20