Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na A-Team

1 2



DrawaX

Hráč

11
10.4.2022 16:28, naposledy upraveno 10.4.2022 16:29 uživatelem DrawaX

Tak to se nezlob, běž si sednout za reporty ty, a uvidímě jak budeš šťastný, že musíš řešit lidi jako jsi ty. :) 

ProkyPe

Hráč

4
10.4.2022 16:32

Já bych to klidně dělal, ale když je to nebaví tak proč to dělají?? 

Když šli dělat admina tak jim bylo jasný co budou muset pořád řešit a co je na tom špatnýho ?????

Chápeš že jsem jen chtěl opravit tahač což zabere 10 sekund ??

10.4.2022 17:42, naposledy upraveno 11.4.2022 10:45 uživatelem kormoo

Čau čau, řeknu ti to jednoduše a jak to vidím já..

Admini nejsou žádní roboti kteří server hlídají ve dne v noci, dávají do toho spoustu času, ale každý z nich má i své rp, můžou mít rozjetou např. nějakou rozsáhlejší rp akci při které určitě nebude řešit tvůj report nebo může řešit aktuálně report někoho jiného, třeba sleduje nějakou rp akci, co ty víš..

V té chvíli kdy si report podával bylo na serveru něco kolem 100 hráčů, z toho mělo 5 hráčů nebo více podaný taktéž report, čekal si něco kolem 50 minut podle toho co píšeš. Uvědom si, že řešení každého reportu není jen na 2 minuty, kolikrát to dokáže zabrat fakt delší čas. co když tam byl nějaký prioritní report po tobě? To už ty nevidíš..

Sice nemám nárok o něčem takovém rozhodovat, ale za mě je ta žádost naprosto bezdůvodná..

Dost hráčů si podává report s žádostí o opravu vozidla úplně bezdůvodně i když si ho rozbijí svou vlastní chybou, většinou u benzínek máš nějaké značení podle kterého se dozvíš jestli se tam vejdeš s tím kamionem, snad se nemýlím..

-kormoo

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~32