Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadosť o unban /dovod zdravi rozum


Havran

Hráč

16
10.4.2022 18:00

zdravím ve hře se jmenuji Daniel Sargsyan dostal sem ban a důvod byl zdravý rozum nic protim ale dostal sem ban neoprávněně od Holyska přitom sem všechno erpil jak mam inj. atd. nechapu o co mu jde ale tento ban je neoprávněný a do toho na 10h hodin docela haluz chci vysvětlení od Holyska co to ma znamenat erpim místních doktorů jak nám to přijmul admin vše vpohodě passive sem v nemocnici erpim že mna ošetřují doktoři mam i logy vpohodě a najednou lag a mam ban na 10hodin jen jak žádám o unban nebo vysvětlení z jakého důvodu jsem to dostal toto mě trochu rozzlobilo s pozdravem Daniel Sargsyan AKA Havran

 

LOGY: https://leosight.cz/logs/Ud4Vi2SKNb

to posledne minuty sem už v nemocnici a dostal sem ban

asdf

Hráč

15
10.4.2022 18:25

Ahoj,

dnes jsi úmyslně v tunelu zablokoval oba jízdní pruhy svým kamionem, čímž jsi měl kolizi s vozem PSA a tvůj kamarád utekl. Neřekl bych půl slova, kdybys to udělal a z vozu utekl, ale tys najel nechal projet kolegu a následné najel čelně přímo do mě.

Havran

Hráč

16
10.4.2022 19:57

Jako nič proti nevim čo si videl/a ale na sem to neurobil úmyselne ja sem tam stál už dlhšie popravde neviem jaký kamarád a nevim co pleteš popravde ja keď sem sa pohnúl tak to nebylo úmyselne ale že mi tu cuklo a myslel sem si to že sem bugnuty v tunelu ani som tých policajtou nevidel preto som sa hneď pýtam do ooc čo sa stalo

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo