Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Druhá šance ? Žádost o unban Deff...


Deff

Hráč

5
13.4.2022 15:04, naposledy upraveno 13.4.2022 19:08 uživatelem Deff

Ban byl udělen:                                 Byl od:      Byl za:

30.12.2021 11:49 Deff Dzardys Porušení zdravého rozumu + odpojení z RP

Zdravím všechny před 4 měsícemi jsem dostal perma ban na skimo rp za porušení zdravého rozumu + odpojení z Rp a vykrádání stanice psa a ano už sem se přiznal bohužel jsme to udělali jelikož na skimu není moc možností jak vydělat peníze ovšem před 4 mesícemi sem viděl že rp je jen o penězích a vydělávání ale již tomu tak není začal jsem hrát na nejmenováném servu kde mě vzali do ZZS kde sem svoje rp zlepšil a zárověn jsem zjistil že rp není jen o penězích naučil sem se s rp nové věci a ani jednou sem neporušil žádné pravidlo. Na skimu už mám přece jen něco vybudováno hodně lidí me znalo ovšem teď jsem někdo jiný skrz rp a zkrátka na tom rp serveru se nemám už jak rozvíjet proto bych chtěl zpátky na skimo které je nejkvalitnější na RP , adminy a všechno. Chtěl bych se tímto omluvit za svoje dřívější chovaní chtěl bych dostat druhou šanci na tomto serveru děkuji. 

(Bůh je s námi)God - Wikipedia

14.4.2022 12:14

No, udělali jste dost bordelu, štěstí pro tebe může být, že se jednalo o permu první. Šanci tedy narozdíl od Kronose ještě dostaneš.

Squid Game Doll Gif - IceGif


Powered by LeoSight IFS
LT~39

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
Safar

Registrován 9.5.2024

VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024