Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN nebo zkrácení banu


zelezoCZRP

Hráč

1
14.4.2022 18:09

Takže dostal jsem ban od Dzardyse za můj YouTube kanál takže nevím co o tom dazrdys víš ale každé video co je na mém YouTube kanále bylo zasláno nějaké mu adminovy jak lexikonovi tak holyskovi atd takže úplně nevím co řešíš plus když na videu jsem něco pokazil dostal jsem ban takže ty videa co tam jsou špatně tak za ty jsem dostal ban tak nevím proč mám mějt zase ban kvůli mému YouTub kanálu kde jsou možná špatně videa ale za ty jsem už dostal ban mám důkazy že  každé video kde já nebo někdo něco porušil bylo zasláno nějakému adminovy tak nevím proč mám mějt ban za videa za které jsem ban už měl ? Vysvětlení si napsal že. Je muj kanál tak jsem ty teďka řekl jestli chceš zaslat důkazy že každé video bylo zasláno adminovy a za dost videí jsem dostal jakože docela ban a poslední dobou se snažím už pravidla neporušovat byl bych rád kdyby si odepsal díky 

14.4.2022 18:39

Když tvrdíš, že každé, tak budu rád za všech 32 důkazů. Navíc to, že to jeden admin přehlédne, neznamená, že to druhý trestat nemusí. Evidentně ses z historie nepoučil, ale třeba ti dám za pravdu, když mi ke každému jednomu videu přiložíš ten důkaz, jak tvrdíš, o tom, že je celá věc vyřešena. Při 25 banech ti přeji hodně štěstí s přesvědčováním.

zelezoCZRP

Hráč

1
14.4.2022 19:23

Videí ty můžu poslat 30 a za nějaké jsem už ban dostal a za ostatní dostaly oni a těch 5 videí nejsou asi na někoho jiného nebo se to vyřešilo v hře s adminem

zelezoCZRP

Hráč

1
14.4.2022 19:24

Ne 5 ale 2 videa nejsou o někom 

 

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

zelezoCZRP

Hráč

1
14.4.2022 19:43

Máš 30 videí dzardysi na svém discordu :)

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Havran

Hráč

16
14.4.2022 19:49

Železo neplač a nebuď arogantný na admina inak nedostaneš vubec unban ja sem mnel.na 360h a tiež sa nedokázal ani jeden admin vyjadriť 

14.4.2022 19:51

No, něco málo jsi mi naposílal, neznamená to však, že tě nechám bez postihu, jsi opravdu nepoučitelný případ. Ještě dva dny tomu banu necháme.


Powered by LeoSight IFS
LT~52