Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Opětovná žádost o UN-PERMU, vyjádření a omluva


neznamy#7807

Smazaný účet

4
17.4.2022 13:06, naposledy upraveno 17.4.2022 13:19 uživatelem neznamy#7807

Ahoj milý AT a všichni co si toto budou číst...

Nechci vypadat jako úplný debil, ale bohužel..

Tímto si chci zažádat o unban, který už bude poslední..

Tento Permanent a obecně BAN byl můj poslední, a jestli dostanu unban, slibuju, že pojedu 1000000% podle pravidel..

Pokud ne, opakovaná perma už bude poslední, dejte mi prosím ještě šanci, uvidíte, že má historie asi 20 banů bude opravdu jen historie...

Tímto se chci i omluvit všem z AT + moje chování v diskuzi na discordu, jak říkám... 

Začnu se chovat, tak jak mám, jestli to skončí opakovanou permou, pochopím to, a už si nebudu zadat o nic, já si chci jen v klidu zaeRPit, prosím...

Doufám Soviete, že v sobě budeš mít kousek úcty a respektu a unban mi udělíš (naposledy)... Takže já předem děkuji.

A hezké velikonoce všem! 

❤️🔥

@SovietDog

lolcz

Hráč

36
17.4.2022 13:24

Zdravím,

no, abych řekl pravdu, tak bych ti ten UnBan minimálně měsíc nedal. Několikrát jsi zmiňoval, že se na Skimo nevrátíš, že ten server je to a to. Potom jsi cosi předváděl na Discordu.. Přestaň měnit názory každý den a třeba se jednou vrátíš.

 

S pozdravem lolcz.

17.4.2022 13:24, odstraněno 17.4.2022 13:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.4.2022 14:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.4.2022 15:16

Musím se opakovat?.. Nevidím důvod ti dávat unban když říkáš o Skimu takové věci, nikdo tě tam nenutí hrát tak nevím proč na ten server nadáváš. Navíc tu je ta věc že ti absolutně nevěřím v tom že by jsi se poučil nebo dokázal poučit.. Plus to co jsi prý vyváděl na Discordu. Tvou žádost zamítám. Můžeš děkovat pouze sobě.


Powered by LeoSight IFS
LT~74