Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban nebo zkracení banu


zelezoCZRP

Hráč

1
17.4.2022 14:02

takže dostal jsem ban od holyska jakože nevim kdee to všechno vzal jestli typka/typek zaslal video ale dobře no dojel jsem tam typka hnedka vzala glock no to je jedno a nevim jak kamarad a ja dostanu ban za fear  když kamarad byl v aute a ješte za kamionem :D a ja tam byl typka furt couvala pomale jsem šel za kamion pak jsem se chtel domluvit atd chtel jsem položit zbran a typka hnedka začala střílet tak nevim kdo první začal a plus jakože žadne injuries docela 3 kulky z glocka a nic no to je jina vec a fear nevim jakej teda ale dobře :)

18.4.2022 00:18

Ahoj, ano daný hráč mi zaslal video kde jde vidět, že si za ní s kamarádem přijel v černých šátkách a začal po ní řvát, natož hráč reagoval tak, že vytáhl svého glocka a začal na vás mířit, ale ty s kamarádem si nic neudělal a dál si s ním povídal jakoby nic. Nahoře tvrdíš, že tvůj kamarád čekal v autě, což není vůbec pravda, protože tvůj kamarád vystoupil stejně jako ty, vytáhl glocka a po chvíli po ní začal z ničeho nic střílet a k tomu si se po chvíli přidal také. Unban i zkrácení ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~23