Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] HardWork

1 2



FritakCZ

Hráč

2
3.5.2020 11:48

Název frakce: HardWork

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Martin Faltus, Jan Polikowsky

Startovní kapitál: 500000

Popis frakce: Bazar - Vykupovali by se vozidla od lidí a následně by se prodávali dál. Každý by si mohl zvolit za kolik by vozidlo přibližně prodal. Minimální cena při koupi vozidla bude předem určená. Automechanik - Naši automechanici by byli něco jako konkurence pro OAS. Také by jsme byli rádi kdyby jsme měli nějaké zakázky od státních frakcí. (Byl by přísný zákaz zneužívání těchto funkcí) Restaurace - Mezitím co by naši zákazníci měli auto v dílně, tak by se mohli jít najíst nebo napít do naší restaurace, která by měla velký výběr občerstvení. Do budoucna plánujeme rozvoz jídla a pití k vám domů. (Příprava jídel by se plně RPila)

KilopasCZ

Hráč

3
3.5.2020 11:51

Jsem PRO! Myslím si, že mezi tím, co se mi budu opravovat auto, tak se stavím v restauraci. :)

3.5.2020 12:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

FritakCZ

Hráč

2
3.5.2020 12:32

@StrykoMarci je tam ale problém ohledně výplat pro zaměstnance a také problém ohledně mechanika. Na mechanika potřebuješ dostat povolení. Asi by se ti nechtělo pokaždé přijít za zaměstnancem a dám mu peníze..

ImGroot

Hráč

2
3.5.2020 14:45

Jsem PRO!! Myslím si že to bude pro lidi dobré,že ti co budou chtít prodat svoje auto tak to dají do bazaru , určí si cenu a když si to bude chtít někdo koupit tak bude moct si to jít hned třeba přelakovat k mechanikovi ,a v průběhu lakování by se mohl jít najíst do naší restaurace kdy by byla výborná jídla ...

PALKOsk298

Hráč

2
3.5.2020 15:51

Som Pro!! Myslím si že to bude supér dúfam že sa tento projekt uskutoční

 

pato9632

Hráč

2
3.5.2020 18:47

PRO

Linedorpheus

Hráč

4
4.5.2020 00:50

Kluciii jasne ze PRO

Jean

Hráč

0
4.5.2020 01:00

Přijde mi to jako podněcovaný..

Všichni co hlasují PRO jsou u HZS, nikdo jiný..

Jsem PROTI přijde mi zbytečný smrsknout 3 věci dohromady... 

FritakCZ

Hráč

2
4.5.2020 07:30, naposledy upraveno 4.5.2020 07:42 uživatelem FritakCZ

@Jean ty tři věci v sobě jsou dány kvůli tomu že jsem měl nějaký finance na budovu kde to jde udělat. Tak jsem si řekl proč to nekoupit a nezkusit štěstí. A taky jsem chtěl udělat konkurenci OAS a třeba i jinačim bazarům 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~92