Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie či zrušenie banu.


17.4.2022 23:50

Ahoj, dnes 17.4 som dostal ban za neschválený obchodní podvod, trashRP, absence RP během úprav vozidla. Svoju chybu si priznávam v Trash RP, kedže som to neRPil úplne najlepšie. Ale nechápem za čo som dostal obchodný podvod. Pán, ktorý chcel upraviť vozidlo mi poslal fotografiu na discord (ic zarpené, že mi ukázal fotku) že chce dané auto upraviť podľa fotografie a povedal som mu že sa posnažím dané vozidlo upraviť podľa fotografie následne som začal upravovať vozidlo podľa danej fotografie , ked už bolo všetko zaplatené tak pán mi povedal že farba je moc svetla že na fotografii je tmavšia a gumy nesedia pánovi som následne povedal že nedokážem trafiť presný odtieň farby podľa fotografie a že gumy som dal isté ako boli na danej fotke pán mi povedal že gumy nesedí s tými ktoré sú na fotke následne som mu povedal že ty gumy čo ma na ty fotografii ktorú mi poslal sem dal na auto nevidím v tých gumách rozdiel.

Svoju chybu si priznávam z strany RP ale chcem poprosiť o skrátenie banu alebo aspoň vysvetlenie za čo som mal obchodný podvod.

 

 

 

18.4.2022 00:54

Kam se podělo to turbo?

18.4.2022 13:25, naposledy upraveno 18.4.2022 14:20 uživatelem delixko

Ahoj @Dzardys, dobre, to TrashRP si fakt priznávam. To, čo som tam predviedol nemá nič spoločné s normálym RP, lenže stým turbom som to fakt tak nemyslel. Veľmi sa Ti ospravedlňujem, nejak mi to ušlo, zabudol som na to. Samozrejme, že keby ma na to upozorní skôr, tak mu to tam dám ale nebudem chybu zhadzovať naňho, no podla mňa by bolo lepšie riešenie mi to pripomenúť ako hneď reportovať. Vôbec to nemalo vyznieť ako obchodný podvod, no čo už.. Stále žiadam aspoň o nejaké skrátenie, ak by to bolo možné, kľudne pánovy po skončení banu turbo dorobím.

19.4.2022 18:28, naposledy upraveno 19.4.2022 18:29 uživatelem Dzardys

No, co s tebou mám dělat. Zkrátím ti to na posledních 24 hodin, ty si začni příště dávat většího majzla. To, jestli mu to doděláš nebo ne, je na vás, samozřejmě vše proběhne IC cestou, bo jsem mu už vrátil peníze za úpravu.

EDIT: Do konce trestu ti zbývá ještě asi 27 hodin, to už zkracovat tedy nebudu.


Powered by LeoSight IFS
LT~39