Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Využití práv se svůj prospěch.


Mickey6377

Hráč

2
18.4.2022 14:11, naposledy upraveno 18.4.2022 16:07 uživatelem Mickey6377

Momentálně zkopíruji moje nahlášení v unbanech.

 

 

 

Dostal jsem ban za asspulling ale /me vytahuje lopatu z kufru jsem erpil 2x . Každopádně pan admin @Samik mi dal ban až poté co jsem vyhrál souboj z lopatou. :) Myslím si ,že kdybych prohrál tak mi ban ani nedá. Asspulling nemohu teda najít ani v pravidlech takže jsem buď slepý nebo nevím ale vytahování velkých předmětů erpím vždy /me.

Edit:

18.4.202210:00:00*Neznámý♂A6 skryl Shovel.*

18.4.202210:00:02★ Nathan Pearce se pokusil zvednout.

18.4.202210:00:03[Čeština] Suzzi Cormac říká: Bylo tohle nutné?

18.4.202210:00:06((OOC šance - 80%)) Nathan Pearce uspěl.

18.4.202210:00:10[Čeština] Neznámý♂A6 říká: Bohužel

18.4.202210:00:16★ Nathan Pearce kopl do auta.

18.4.202210:00:20★ Neznámý♂A6 bere lopatu     (stál jsem u kufru auta)

18.4.202210:00:20*Neznámý♂A6 bere do rukou Shovel.*

18.4.202210:00:32*Neznámý♂A6 skryl Shovel.*

18.4.202210:00:37*Neznámý♂A6 bere do rukou Shovel.*

18.4.202210:00:39✪ Nathan Pearce upadl do bezvědomí.

 

 

Admin samik na to řekl ,že pravidla jsou pravidla a zavřel unban. Chtěl bych se ho zeptat jestli on třeba někdy missclicknul nebo tak. Také bych poprosil aby mi ukázal pravidlo kde je asspulling. Všechno jsem dodržel až na to ,že jsem na 5 sekund schoval lopatu :D a měl jsem za to ban.Přidám sem co psal ještě admin samík a já.
 
Ahoj, ban jsi dostal za to, jak sis neustále dával lopatu pryč a pak zpátky do ruky bez žádného RP. Samík
 
 
Moje odpověď:

Udělal jsem to jednou k tomu si myslím ,že je jasné ,že když jsi dám jednou lopatu pryč z ruky tak mi tam zůstane. Nemluvím o tom jestli to byl missclick. Každopádně za mě jde jasně vidět ,že jsi využil a teď me omluvte první sračky co jsi viděl ,že jsem udělal špatně a zabanoval. Proč? Protože jsem vyhrál nebo si chtěl erpit dál a neerpit to ,že jsi v bezvědomí.

Edit: Možná si říkáte ,že proč řeším 2h ban ale mě spíš vadí ,že admin/moderátor využívá své pravomoce ve svůj prospěch.

Todle je moc. Chtěl jsem jen omluvu ale on radši zamkne téma a v MTA si vypne PM. Todle je chování admina.

Samik

VIP

47
18.4.2022 14:52, naposledy upraveno 18.4.2022 14:55 uživatelem Samik

Odpověď jsi ode mě dostal jak na webu, tak ve hře. Ano, PMka jsem si vypnul, jelikož jsem v tu chvíli řešil něco důležitějšího.
Navíc.. RPení zranění mi nedělá problém.
Nehledě na to, že jsi mě za to, že jsem tě slušně IC požádal o odchod začal mlátit lopatou :)

Fun Fact: Včera jsem si na mé hlavní postavě dal kvůli injuries CK.

3.6.2022 00:16

Ahoj @Mickey6377,

tebou nahraný log je zřejmě upravený, nesedí mi v něm text v závorce (stál jsem u kufru auta). Z toho důvodu jej nemůžu využít jako důkazní materiál. Logy, které lze považovat za důkazní materiál, musí být nahrány prostřednictvím úložiště logů a do stížnosti přiložené jako odkaz.

Administrátor nemá povinnost odpovídat na PMs, respektive řešit v PMs problémy hráčů. Je jedno, jestli se jedná o urgování reportů, řešení sporů apod., do PMky prostě nepatří ani jedno z toho. V tomto bodě Samik nepochybil. Věř tomu, že nám takových PMek chodí hafo a to v době, kdy mezitím řešíme reporty nebo jsme v IC. Nestíháme to sledovat a naopak nám to kolikrát interferuje s chatem, který chceme číst. Proto je naprosto pochopitelné, že PMky vypneme.

To že po někom zaútočíš lopatou mi přijde poměrně zvláštní. Zde bych nejdříve rád řešil, jestli se nejednalo spíše o DM než adekvátně zaRPené napadení. Máš pravdu, že v pravidlech o asspullingu nic není. To mě docela překvapilo, nicméně v případě lopaty není nutné toto pravidlo upřesňovat. Lopatu neschováš do kapsy, to lze zahrnout do zdravého rozumu. Navíc sám víš, že dle pravidla 31 musíš přepadení a okradení hráče nahrávat. Pokud jsi tedy byl ty ten, kdo inicioval rvačku, dopustil jsi se přepadení hráče a měl bys tuto RP akci nahrát. Zde ve stížnosti bych pak očekával odkaz na video, abych si o RP akci mohl udělat lepší obrázek. Logy v tomto případě bohužel nestačí, respektive jsou proti tobě. Samíka upozorním na to, že asspulling nemáme v pravidlech, nicméně ban zůstane, jedině ti mžu nabídnout, že ti ho vyměním za common sense.

Je mi líto, ale bohužel pro nedostatek důkazů musím tvou stížnost zamítnout.


Powered by LeoSight IFS
LT~26