Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stížnost na pana holyska :)


zelezoCZRP

Hráč

1
19.4.2022 21:47

takže no holysek my řekl že si mam dat stížnost tak jsem tady jsem asi jedinej kterej dava stížnost na holyska ale to je jedno k veci dostal jsem ban na 8 hodin za pravidlo 1 ( jen tak si jedeme a najednou nam začnou nadavat 2 raptoři atd atd no a ja se ptam vlastne do ooc chatu že duvod ? neco takoveho jsem napsal a oni že ANI NEVIM a delali box atd jeli za nama dost dlouho tak kamarad začal kropit typek žadne injuries jel dal no ale chci řešit jeho injuries a hlavne proč vubec do nas jeli však jsem nic neudelali no a holysek my zavřel muj unban nebo jak to říct :D ) takže nejake vystvetlení proč se neřeší druha strana kde bylo dost chyb ? a řeší se jenom to že jsem napsal do ooc chatu REPORT ? ldyž nemeli duvod nebylo injuries ? 

Michal159

Hráč

13
19.4.2022 21:56, naposledy upraveno 19.4.2022 22:00 uživatelem Michal159

Nechci nic říkat ale ty si přijel za mnou na benzínku a začal mi nadávat 🤣

A ani jednou mě netrefil trerfil si auto.... (Ať si admin i zkontroluje logy)

Neříkal si náhodou že jsem ti nadával já? 🤣

jo a když už jsme u toho tak i tohle bych rád dodal. 

a ano řeší se tohle protože to je pravidlo č.1 

zelezoCZRP

Hráč

1
19.4.2022 22:44

Říkal jsem že dostal hit Xeron jde to tam vidět když tak q xeron tam začal nadávat první a ty ses pak přidaval a když jsem chtěli normálně odjed tak jste jeli za náma ?? A dělali box atd xd takže nevím no kdo začal a jde tam krásně vidět jak tam xeron nadává ale dobře 

 

zelezoCZRP

Hráč

1
19.4.2022 22:45

A napsal jsem já zhebnul xdd protože to co jste dělali byla haluz no dávat typkovi box a jen tak ho rámovat atd a pronásledovat když provokujete ale dobře 

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double Post

Michal159

Hráč

13
19.4.2022 23:10

My jsme tě ramovali? :D

 

19.4.2022 23:11, odstraněno 20.4.2022 08:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double post
2.6.2022 03:05

Ahoj @zelezoCZRP,

pokud jste přepadli zmiňované hráče, měli byste dle pravidel mít video. Video ani žádný jiný důkaz jsi nedoložil, proto bohužel nedokážu tvou stížnost nikterak zhodnotit. Pravidlo č. 1 pojednává o tom, že bys měl všechen čas ve hře strávit IC a nevytvářet OOC situace. K tomu abych dokázal rozhodnout, jestli jsi skutečně vytvářel OOC situace nebo ne, bych potřeboval dodat log. Ten bohužel doložený není. Pro nedostatek důkazních materiálů stížnost zamítám, zdůrazňuji navíc ještě porušení pravidla č. 31 o přepadení a okradení hráče.


Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo