LeoSight.cz

Animace pro psy


fikstvUwU

Hráč

16
19.4.2022 23:23, naposledy upraveno 19.4.2022 23:25 uživatelem fikstvUwU

Nepíšu na základě jen svých pocitů ale i pocity a zvažování ostatních hráčů co charakter pass mají a hrají za psa což osobně musím jen doporučit <3 tak by i přes to bylo dobré kdyby se zlepšili nějaké animace pro psy když jsem postavu psa řešil s adminem tak mi řekl že moc animaci pro psy není konkrétně 2 a stejně jsou obě stejné a tou  je ležení jistě že i některé animace jako /sleep atd. fungují ale vypadají i tak dosti retardovaně :) také by se hodilo aby se poupravilo že místo stisknutí tlačítka H aby pes nepiskal ale štěkl. Taktéž bych se nezlobil kdyby si pes dokázal sednout do více poloh než vůbec do žádné :D když dám /sit tak pes vypadá jak čokoládový zajíček kterého necháte 2h na sluníčku. :) Hodilo by se aspoň přidat to sezení a to štěkání <3 možná ještě chůze psa ale to je už jen taková třešnička na dortu. Předem díky adminum a členům serveru za názory. S pozdravem Feri

20.4.2022 01:01

Ono je docela problém ve hře, která není na tohle dělaná vytvářet cokoliv pro ty psy. @FLYER pro ně vytvořil dvě animace (/dlay 1-2), nevím zda má v plánu nějaké další, třeba se tu vyjádří.

Co se týče návrhu se štěkáním místo pískání, to zní jako super nápad a určitě to přidám.


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024