Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tuningové diely na vozidlá


Matejos

Hráč

36
21.4.2022 15:59

Chcem sa spýtať není tu nejaká možnosť toho že by sa pridali tuningové diely na vozidla (skyline,supra,350z,) na tie vozidla ktoré sa daju najlepsie tuningovat v hre (najmä teda jester,euros,elegy,flash) a neviem ktoré tam v základe hry ešte patria.

 

Niekto mi tu už davnejšie hovoril že tieto modely úprav v hre už boli akurát sa nieco stalo a vymazali sa. (neviem či máte na skiny nejaké linky co su na servery alebo nie odtial by to slo znovu stiahnut)

myslím že by to hru zase o niečo obohatilo ale viem že je na tom veľa práce napolohovať to a všetko okolo toho 

Do nedávna v hre bol aj originálny R34 GTR spoiler ale po nejakom probléme bol aj ten zmenený.

samotné spoilery v hre z TUNING MODULU, ľudia budu so mnou určite súhlasiť, po jednom z updatov dosť naprd, pokazený GTR spoiler, farby na nich nesedeli nikdy su vždy tmavšie takže pokiaľ človek nedá spoiler čierny vyzerá to strašne a farbovo to nikdy nezosúladi.

 

Matbrok

Hráč

113
21.4.2022 18:32, naposledy upraveno 21.4.2022 18:35 uživatelem Matbrok

Já na to odpovím, spousta modelů se dá stáhnout i s možností tuningu, součástí jsou i tuningové díly, upravené přesně pro ten daný model, ale jelikož toto u modelů na skimu není, muselo by se ke každému vozidlu domodelovat a to je velmi složité.

Bylo by to fajn, ale tohle už zachází do extrému a stále to stojí desítky hodin práce. A taky lidí kteří to umí je bohužel málo.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024