Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Spoveď trestanca


21.4.2022 18:29, naposledy upraveno 21.4.2022 19:06 uživatelem SheFisKo

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

 


 

Drahí čitatelia, vítam Vás pri novej rubrike Red County News, ktorá sa zameriava na životy ľudí s kriminálnou minulosťou, či už sa jedná o historických trestancov alebo práve kriminálnikov, ktorí sú ešte stále vo výkone trestu, mojím cieľom Vám bude priblížiť čo najlepšie ako presne táto temná časť v ich životoch prebiehala. Nový seriál „Spoveď trestanca“ bude nepravidelne vychádzať, keď sa mi podarí nadviazať kontakt práve s takýmito ľuďmi. Pritom sa Vám pokúsim pomocou rozhovorov, v ktorých sa mi môžu práve títo zločinci vyspovedať,ich donútiť k najlepšiemu opisu danej situácie.

 

Bakardi

21.4.2022 19:02, naposledy upraveno 21.4.2022 19:13 uživatelem SheFisKo

Spoveď trestanca - K. Henderson


Do dnešného dielu prijal pozvanie môj dobrý kamarát Kenneth Leon Henderson, ktorý sa rozhodol nám dnes odpovedať na všetky otázky položené práve z mojej strany.                                                                    

  • Robo Bakardi: Tak ako začneme? Pozdrav sa nie ?
  • Kenneth Leon Henderson: Eh... Nazdar. Já jsem Kenny. A vraždil jsem lidi. A fetoval.
  • Robo Bakardi: Nie, takto, moc rýchlo na to ideš. Klídek pomaličky.
  • Kenneth Leon Henderson: Zdravím, jmenuji se Kenny a... Tady ten černoch přede mnou si mě pozval do podcastu, nebo co.
  • Robo Bakardi: No, nič. Ja to spravím. Milé dámy milí páni, vítam Vás oficiálne na prvej časti rozhovorov s názvom Spoveď trestanca. Som rád, že ste si našli trocha času na to si tento rozhovor prečítať. Dnešným hosťom je môj dobrý kamarát Kenneth. Prosím, Keny predstav sa naším čitateľom.
  • Kenneth Leon Henderson: No.. Tak, zdravím.. Jak se máte.. Teda.. Mám se dobře. Teda.. Zdravíčko.
  • Robo Bakardi: Môj kamarát Keny, má veľmi bohatú kriminálnu minulosť o, ktorej nám má toho veľa, čo povedať. Prosím, Keny povedz nám niečo o svojich začiatkoch v tomto meste.

 

( Priebeh rozhovoru v Bluberry, Bar Burnout )

 

  • Kenneth Leon Henderson: Tož, přestěhoval jsem se sem z Portlandu. Šel jsem k hasičskému sboru. Tam jsem dosáhl hodnosti praporčík. Byl jsem chvíli i u DOCARu, kde jsem omylem propustil dva vězně. No, tak nějak.
  • Robo Bakardi: Paráda, začiatok klasika, prejdeme k tomu príbehu s tými väzňami. Ako sa to stalo, vieš nám prosím popísať celú tú situáciu ?
  • Kenneth Leon Henderson: No, šel jsem klasicky do služby ve věznici. Dva vězně jsem pustil z cel a.. Měl je pod dozorem. Následně na mě jeden skočil, druhej zaklek, vzali mi kartu, brokovnici a vystříleli se ven. Což není tak těžký, protože ta ochrana co je u dveří.. Mi přijdou jak nějaký En pí síčka.. něco takovýho. Oni prostě stojej a sotva pozdraví. Vyhodil bych je.
  • Robo Bakardi: To sa bohužiaľ nestalo a oni vyhodili teba, je to tak ?
  • Kenneth Leon Henderson: No, nevyhodili. Spíš jsem přestal chodit do služby, protože jsem se bál, že se zase něco posere. Až poté jsem byl suspendován a následně vypověděn.
  • Robo Bakardi: Dobre teda, takže to bolo za neaktivitu ?
  • Kenneth Leon Henderson: Mhm.
  • Robo Bakardi: Dúfam, že jedného dňa sa do môjho rozhovoru dostanú aj tí uprchlíci a povedia nám viac k tomu. No dnes tu máme Kenyho, ktorý nám má ešte dosť veľa čo povedať.
  • Kenneth Leon Henderson: Jednoho z nich jsem nedávno chytil. Měl dopravní nehodu a já byl ve službě. Poznal jsem ho a zavolal policii. Bůhví co je s ním teď.
  • Robo Bakardi: Dobre teda a kedy nastal ten bod zlomu v tvojom živote, to bolo hneď po vyhodení ?
  • Kenneth Leon Henderson: Nebylo.
  • Robo Bakardi: Tak teda nám povedz kedy nastal ten moment skratu. A čo všetko si začal robiť. A čomu si sa venoval a tak.
  • Kenneth Leon Henderson: No, do telefonu mi přišla zpráva od neznámého čísla. Něco ve stylu, byli jste s dalšími lidmi vyvoleni. Dostavte se do veřejných garáží Dilimore.
  • Robo Bakardi: To znie určite dosť zaujímavo.
  • Kenneth Leon Henderson: Tam jsem se potkal s Colterem Hawkinskem. Kmotrem San Andreaské mafie Colter Family. Byl jsem tam já a pár dalších šášů.
  • Robo Bakardi: Presne o tomto chcú naši diváci počuť a taktiež čitatelia čítať. Tak jak to tam prebiehalo to stretnutie ?
  • Kenneth Leon Henderson: No, přišli jsme. Pokecali jsme. A byli posláni pryč, další část následovala další den. To jsem opět přijeli na to samé místo a... Dal nám papírky s indícií. Aby si ověřil, že nejsme úplně tupí. Já tam měl něco ve stylu.. Pro doutník zajeď k duším nebo tak. Což znamenalo, že na Palominském hřbitově se nacházel doutník, který jsme měli přinést. Každý měl něco jiného.
  • Robo Bakardi: Koľko ľudí tam bolo na tom prvom stretnutí a koľko vás splnilo test ?
  • Kenneth Leon Henderson: Nevím už. Ale splnili jsme všichni. Bylo to ízy.
  • Robo Bakardi: Dobre teda, čo nasledovalo potom čo ste splnili test ?
  • Kenneth Leon Henderson: Sraz v Bellevillu. Domluva půjčky s majitelkou klubu Rose Stengel. Poskytla nám nějaké peníze. My ji za to měli rozjet firmu. Nikdo z rodiny z té půjčky neviděl jedinou korunu. 
  • Robo Bakardi: Takže vy ste mali na starosti chod Bellevillu ? Čo to obnáša ?
  • Kenneth Leon Henderson: Neměli. Rozjeli jsme firmu Blueberry Spedition. Zkrátka jsem najímal lidi na pozici řidiče kamionu.
  • Robo Bakardi: To znie velice nelegálne.
  • Kenneth Leon Henderson: Neptal si se na nelegální věci.
  • Robo Bakardi: A pritom sa to začalo tak nádherne s tými lístečkami.
  • Kenneth Leon Henderson: Ptej se dál na relevantní věci. Ještě jsme se k ničemu nedostali.
  • Robo Bakardi: Dobre teda, vy ste dostali nejaké peniaze za to, že jej pomôžete rozbehnúť firmu Blueberry Spe..
  • Kenneth Leon Henderson: Colter.
  • Robo Bakardi: Na čo tie peniaze boli určené ?
  • Kenneth Leon Henderson: To nikdo neví. Pravděpodobně si s nima vytíral prdel. Co já vím. Nikdo z toho nic neviděl.
  • Robo Bakardi: Jak to pokračovalo ďalej ? Tento príbeh s Colterom.
  • Kenneth Leon Henderson: Colter hovno dělal. Nicméně já a pan Cassano jsme byli vlastně underbossové. Akorát že Cassano byl hlavou vlastní mafie, a chtěl pouze zařídit korespondaci těhle dvou. Což se Kokotrovi.. Teda Colterovi nelíbilo. Ale nějak to překous.
  • Robo Bakardi: Čomu sa táto mafia Colterova a Cassanova venovala ?
  • Kenneth Leon Henderson: Pod Colter family jsem vybíral výpalné v jednom baru. Víc se toho nestihlo. Dělal jsem spíš pod Cassanem.
  • Robo Bakardi: O aký bar sa jednalo ?
  • Kenneth Leon Henderson: Cadllacův bar.
  • Robo Bakardi: Teraz je tam momentálne nový majiteľ a taktiež ten bar je premenovaný.

 

( Bývalý bar u Cadllaca, momentálne Luxuorios Bar )

 

  • Robo Bakardi: To je všetko čo vieš o Colterovej mafii ?
  • Kenneth Leon Henderson: Řekněme.
  • Robo Bakardi: Dobre prejdime teda k Cassanovi, čomu si sa tam venoval a jak to tam fungovalo ? Ak teda nemáš čo dodať ku Colter.
  • Kenneth Leon Henderson: Nebyl jsem oficiální člen Cassanovi rodiny. Byl jsem spíš jen associate. Nicméně, první velká akce jsem byl já, Colter a Cassano. Nevím proč, ale Cassano občas jezdil kamionem. Jeho rodina sice vydělávala dost, ale budiž. Nicméně, při jedné jízdě byl okraden. Lupiči ho vzali k sobě a Cassano si pozici pamatoval. Vzali jsme bílý Hummer, brokovnice, pistole, benzín a petrolej. Před domem byla ochranka. Moje první vražda. Byli tři, já postřelil jen jednoho z nich. Federico Cassano ty ostatní. Následně jsme vešli dovnitř. Posbírali co šlo, prohledali i vozy v garáži. Sebrali jsme nějakou munici. Následně vše polili benzínem a petrem a zapálili residenci. Pak přes druhý telefon zavolali hasiče a jeli pryč.
  • Robo Bakardi: Čo nasledovalo po tejto akcii ?
  • Kenneth Leon Henderson: Myslíš další akci?
  • Robo Bakardi: Kľudne môžeš spomenúť aj to.
  • Kenneth Leon Henderson: Členem Cassanovi rodiny byla jedna osoba, jejíž jméno nebudu zmiňovat. Protože ji stále potkávám. Ten byl zadržen policií a někdo ho musel dostat ven, že? Byl zraněn a eskortován do nemocnice.
  • Robo Bakardi: V montgomery ?
  • Kenneth Leon Henderson: S pravou rukou Cassana – Salvem Lucchese jsme šli na střechu domu naproti nemocnice v Montu. Tam jsme postříleli hlídku policie a úspěšně osvobodili osobu. Salvo postřelil přítelkyni mého kolegy z Colter family, jež byla policistka. Já jejího kolegu, Lub... No, to je jedno.
  • Robo Bakardi: Takže akcia prebehla úspešne ?
  • Kenneth Leon Henderson: Jo. Bez problémů.
  • Robo Bakardi: Boli aj nejaké akcie, ktoré sa nepodarili ?
  • Kenneth Leon Henderson: Mhm. Moje poslední. Teda.. Předposlední a poslední.
  • Robo Bakardi: Dobre, zatiaľ ak nejakú ešte máš môžeš rozprávať o tých vydarených.
  • Kenneth Leon Henderson: Spíše nemám. Všechny tyhle věci se udály během měsíce. Takže první věc. Marco Boswell. Kolega z CF mi řekl, že do města se vrátil jeden abusive chlápek, kterej dělá peklo ze život..jeho kamarádce. Samozřejmě jsem musel zasáhnout. Jackson Smith, ten kolega ho vytáhl ven, do Burger Shotu v Los Santos. Přijel za ním a šel s ním o tom pokecat. Mezitím já měl přijít z druhé strany a zastřelit ho. Posralo se to, sitauce se vyeskalovala, Boswell vytáhl pistoli první a postřelil Smitha. Následně jsem zasáh, ale schoval se a utekl. Netrefil jsem ho. Vzal jsem Smitha a amatérsky ho ošetřil, do nemocnice jsem ho vzít nemohl. Mimochodem, v tu dobu jsem už byl na fetu.
  • Robo Bakardi: Takže nakoniec nezomrel nikto ?
  • Kenneth Leon Henderson: Ne.
  • Robo Bakardi: Dobre teda, tá druhá akcia nepodarená ?
  • Kenneth Leon Henderson: To není konec příběhu. Shromáždili jsme větší skupinku lidí a začali plánovat atentát na Boswella znovu. Já, Salvo, Smith, Cassano, Čabata, Moon a pár dalších lidí. Bohužel se to nedoplánovalo, protože jsem stihl být zatčen. Už ale z důvodu jiné akce. Teď moje poslední akce. Prodej odznaku člena kriminální služby Nikolase Loveckého. Na akci jsem byl já, Fero Čabata... Kupci byli undercover policajti a samozřejmě nás vzali. Pan Zayas mi neoprávněně sebral zbrojní průkaz, i přesto, že jsem nikoho neohrozil. No a od prosince do března jsem si poseděl.
  • Robo Bakardi: Napísal si počas tohto pobytu vo väzení aj knihu ?
  • Kenneth Leon Henderson: Ne. To až venku.
  • Robo Bakardi: Dobre teda, keď chceš urob si reklamu.
  • Kenneth Leon Henderson: Moje kniha Z vrcholu na dno je stále v prodeji a momentálně je rozepsán druhý, detailnější díl.. mé knihy.
  • Robo Bakardi: Dobre zhrnul si nám všetko čo sa týka Coltera a Casana a taktiež ešte jednu osobnú akciu. Máš v rukávu ešte niečo ?
  • Kenneth Leon Henderson: Závislosti na drogách a alkoholu.
  • Robo Bakardi: Dobre toto bolo predtým, než si sa dostal do väzenia, že ?
  • Kenneth Leon Henderson: Jo. Ten alkohol byl předtím, než jsem se dostal do San Andreas.
  • Robo Bakardi: To jakš takš pretrváva dodnes.
  • Kenneth Leon Henderson: Abstinuju. Od východu z vězení abstinuju. Včera jsem pil po dlouhé době.
  • Robo Bakardi: A dneska.
  • Kenneth Leon Henderson: Jo, a teď vlastně panák na kuráž. Nicméně, přiletěl jsem do SA a byl jsem ještě těžce závislej na alkoholu. Pil jsem moc. Měl jsem tehdy dodávku. Která je teď ve šrotu. Nicméně, žil jsem na matraci v nákladním prostoru dodávky. Kde kromě matrace byl samej alkohol. A ta dodávka zažila několik dopravních nehod a jedno utopení v řece. Díky mýmu alkoholismu.
  • Robo Bakardi: A čo tie drogy ? 
  • Kenneth Leon Henderson: Teď drogy. Jednou jsem v Bellevillu potkal jednoho chlapa – říkal si baron. Ukázal mi kokain a nabídl mi. Tak jsem zkusil a šlo to samo. Začal jsem fetovat a nejen kokain. Koks, metamfetamin, LSD, PCP, houbičky, tráva, morfium, herák, všechno prostě.
  • Robo Bakardi: O tom sa zmieňuje aj v tvojej knihe ? Je tomu tak ?
  • Kenneth Leon Henderson: Jo.
  • Robo Bakardi: Dobre teda, drogy by som nechal tak, nech ľudia, ktorých to zaujíma si budú musieť kúpiť knihu. Máš ešte niečo zaujímavé na koniec ?
  • Kenneth Leon Henderson: Kriminální život v Portlandu. Bylo mi třeba 14, 15. Nastoupil jsem na střední a potkal.. Špatný lidi. Měli jsme jenom plynovky, ale.. To stačilo k okrádání lidí a vietnamských obchůdků. Rvačky a tak dáááále. Nicméně, dostal jsem se z toho. V posledním ročníku jsem si řekl, že... Toho je moc. Chtěl jsem si spravit reputaci a přihlásil se na policejní akademii. Mám magistrát v oboru kriminalistiky a kriminologie. To bych řek, že stačí.
  • Robo Bakardi: Dobre čo chceš odkázať našim divákom a čitateľom ?
  • Kenneth Leon Henderson: Nefetujte, nepijte, nevražděte. Kupujte knihu. Studujte. Chovejte se k lidem pěkně. Třeba tak jak já k Robkovi.
  • Robo Bakardi: Dobre, ja Vám ďakujem za pozornosť a dúfam, že sa spoločne uvidíme u ďalšieho dielu. Spoločne s Kenym sa s Vami lúčime.
  • Kenneth Leon Henderson: Nazdar.

 

Som veľmi rád, že práve ten kto sa toho nebál a zúčastnil sa prvého dielu bol Kenneth Leon Henderson, týmto mu patrí veľká vďaka a taktiež dúfam, že sa čitateľom rozhovor páčil a tešia sa na ďalší diel “Spoveď trestanca”.

Bakardi

 


Powered by LeoSight IFS
LT~73