Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh na pridanie nových veci.


SilveR

Hráč

34
22.4.2022 11:25, naposledy upraveno 22.4.2022 11:41 uživatelem SilveR

**RP pre psov**

     Nikdy som za psa neerpil ale viem že celkom dosť ľudí erpi psa iba chvíľku, kvôli tomu že tam nemajú buď čo robiť alebo ich to prestane baviť, tak mi napadlo čo tak pridať budovu na psie závody vždy by išlo o 1v1 medzi psami, vždy by musel majiteľ toho psa prihlásiť a zaregistrovať na závod.

      keby sa pridajú psie závody - tak by som pridal "skills points" vlastne išlo by o ďalšiu vec pre psov

rozdelovala by sa na 1, Rýchlosť 2, Staminu 3, Silu. Bolo by to cvičisko vonku, kde by sa tie "skills" vylepšovali, niečo ako fitko, alebo na štyl PRODUCT modulu, to je o závodoch všetko.

      Všimol som si že v hre není item ako granule(balenie), miska na vodu,granule, granule by boli na štyl cigarety, klikol by si na balenie granuli v inventary a bola by tam nová položka granule a s tými by sa pridali granule do misky, tak isto aj pohár s vodou, klikol by si s pohárom na misku a vylial by si tam vodu.

       Pridal by som item niečo na štyl roubíku alebo šátku, ale bol by to vlastne obojok ktorý by dávali vo VAOS(cez NPC) potom prejsť s ním ku pointu vojsť do neho ukázala by sa tabuľka čo za meno by chcel, a začalo by sa to vyrábať na štyl PRODUCT modulu, alebo by sa to urobilo na štyl ako sa kopíruje kľúčik v zámečnictvý.(bola by to zase nová ikonka taka ako je keď je šatok atď...

 

**Kamióny**

      Pridal by som ku kamiónom nove miestá kde by museli najprv počkať minútu dve kým by sa kamión vyložil, a potom si isť naložiť zase na štyl POINTU počkať 1 alebo 2minuty a až potom vychádzať s kamiónom, kurz by sa o niečo málo zdvihol.

**šatok**

pridal by som ďalší šatok, išlo by o bieli šatok, bol by vzácnejší ako čierny.

myslím si že by to mohlo vyzerať pekne, a hráči by sa zase odhodlali získať niečo nové.

 

PS : Áno uvedomujem si že ma @Rataj dosť veci čo by chcel zo serverom, a nečakám že sa niečo také pridá, je to čisto nedokonalí návrh toho čo by sa mohlo pridať na server.

 

                                                                                                                                                                   -SilveR

 

 

 

 

 

Artistiques

Hráč

32
22.4.2022 12:45

Ahoj, nápad ohledně psů fajn, oživilo by to i sazkovnu, nicméně máš tu pomíchané ic a ooc návrhy, ic návrh dojdi navrhnout na zasedání kongresu, teoreticky by ti mohli pomoci, tahče mi přijdou zbytečný, ten mezibod (vyložení a naložení) jsou v podstatě všechny místa kde náklad vyložíš a naložíš, hlavně by se to využívalo na krádaní kamionů…


Powered by LeoSight IFS
LT~29