Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] NeverStock Garage

1 2



Tomas666

Hráč

6
4.5.2020 01:20

Název frakce: NeverStock Garage

Typ frakce: Mechanická dílna

Zakládající členové: Tomas Webster, Johny Tortellini

Startovní kapitál: 500000

Popis frakce: Na rovinu by se jednalo o konkurenční firmu pro OAS, všude ve světě je konkurence, tak proč by nemohla být konkurence i zde. N.S.G by byla soukromou firmou a jednalo by se klasicky o mechanickou dílnu. Byla by zde přibližně 3 frakční vozidla a to odtahovky pro případ, že by zákazník chtěl upravit vozidlo, ale nebylo by v pojizdném stavu. Popřípadě jedna dodávka na náhradní díly. Počet zaměstnanců by byl 5-15 a ve vedení by stál majitel, spolumajitel a účetní popřípadě sekretářka.

paprika43

Hráč

4
4.5.2020 09:37

Mně to připadá trochu zbytečný. Chápu, že chceš prostě vytvořit konkurenci, ale podle mě v poměru s počtem hráčů na serveru a rozměrama LS je něco jako konkurence zbytečná. Myslím si, že OAS zvládá vše dost v pohodě.

Nevidím v tom nějaký extra přínos kromě toho, že by bylo dostupno více pracovních míst a na serveru by nebyla taková nezaměstnanost, ale to už je lepší přijmout frakci, která je prostě něčím originální. 

Ono jakoby MTA RP server nemůžeš brát úplně jako reálný život. Ano rpí se tu Praha, ale podívej se kolik je v Praze například nemocnic a tady je prostě jenom jedna. A to je přesně ten důvod, je tu jedna nemocnice a v pohodě si vystačí ( ano asi jsem úplně nevybral to správné, ZZS je tady celkem no prostě neaktivní a podobně ).

Za mě asi NE.

KevinLuk

Hráč

4
4.5.2020 13:08

Já si myslím že by to bylo lepší aspoň by bylo místo pro lidi co chtějí být mechanici a takhle nemají šanci  na místo mechanika se dostavají lidí co o autech sotva něco vědí znaj jen a pouze gta 

Auta což na RP potřebujete real zkušenosti 

Jak si zminoval ZZS. U těch moc lidí není protože je to na RP těžký je to prostě doktořina kterou ne každej zvládá 

Jsem PRO vytvoření frakce

Jean

Hráč

0
4.5.2020 21:43

Ano vzhledem k počtu lidí na serveru bych to právě asi i udělal protože když zajedeš k OAS tak se mi hodněkrát stalo že tam nikdo není a dlouho čekáš i po zavolání. Tady by byl pokaždé někdo kdo by mohl pracovat na vozidle.

A tím že se tu RPí Praha to je fajn, ale jak se mluvilo o tom že v Praze je několik nemocnic a tady jedna, tak proč to není i s PČR. Proč je tu ještě MPP, když její práci úplně v klidu pokryje PČR. To jsou také jen volná pracovní místa pro hráče a není ničím originální. 

6.5.2020 16:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

arciCZ

Hráč

32
6.5.2020 21:32, naposledy upraveno 6.5.2020 21:32 uživatelem arciCZ

Ahoj, já osobně si myslím že by se tomu šance dát mohla. Ovšem uvidíme co napíší ostatní a ve finále @Paradoxx

6.5.2020 21:53
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OurMatthew

Hráč

26
6.5.2020 23:04

Já jsem PRO, co si budem. OAS né vždy dělá to co by měla. Za pokus to stojí.

Tomas666

Hráč

6
7.5.2020 00:33

Zemiacik69 Toho si jsem vědom a u nás byli by ustálené ceny, které by se striktně dodržovali. :) 

KevinLuk

Hráč

4
8.5.2020 03:11

Proto si myslim ze by to fungovalo navic na to pozvedlo RP když by jakoby 2 dilny bojovaly o zákazniky

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~93