Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Príbehy postáv

1 2



Pat000

Hráč

22
23.4.2022 07:46

Ahoj, chcel by som sa spýtať, (viem hrám tu už dlho, no nikdy som to nepotreboval, lebo som vždy to rpil tak isto, vzdelanie, rodina, prílet do Montg. a koniec a tam už sa to vyvíjalo ďalej, takže som nijak konkrétne a podrobne neriešil predošlý život pred príchodom do LS (do hry). Ale teraz by som si chcel urobiť 1 postavu, ktorá má nejakú minulosť za sebou, či už dobrú/zlú... a chcel som sa spýtať, že môžem si vymyslieť akýkoľvek príbeh vlastný aký chcem, alebo je to nejak limitované? Uvediem príklad (takýto príbeh nechcem, len pre príklad) Nick Cold, vek 60, kedysi bol prezidentom San Fierra, ale sa presťahoval do LS,....atď. Proste sa chcem spýtať na to, že či si môžem vytvoriť aj také postavy, proste, ktoré sú nejaké nie slávne, ale majú takú väčšiu minulosť, ako napríklad ten prezident. Alebo je to nejaké obmedzené, že postava by nemala byť nejaká moc vzdelaná, alebo tak? Pýtam sa to ešte pred tým, než si postavu vytvorím, aby ste potom nehovorili, že prídem a a moja postava bola napr. hneď prezidentom. (To je len príklad). Tak, či je nejak ten príbeh tej postavy obmedzený, alebo si fakt môžem vymyslieť čo ja chcem pre svoju postavu. Ďakujem za odpovede a nejaké rady.

23.4.2022 10:06

Ahoj,

Ohledně tvé otázky s tím prezidentem si přečti reálie serveru skimo RP, kde je pěkně vysvětleno historie státu. Ovšem nemusíš dělat čistě jen na stát San Andreas, můžeš i na jakýkoliv jiný. Například já mám Švéda, Britku, Turka. 

Své backstory k postavě si můžeš vymyslet bez omezení, nikdo tě limitovat nebude. 

Pat000

Hráč

22
23.4.2022 10:11, naposledy upraveno 23.4.2022 10:16 uživatelem Pat000

To mal byť len príklad, prvé čo ma napadlo, samozrejme nechcem takú postavu rpiť, nejakého prezidenta, len som chcel vedieť, či môžem postave vymyslieť aký chcem príbeh, alebo je to nejak limitované, čo ja viem, napr., že nemôže to byť postava s vysokou školou, alebo tak. Alebo jej môžem vymyslieť život fakt aký chcem. Alebo sú tu aj nejaké obmedzenia, ktoré by som na postave nemal, alebo nesmiem RPiť v backstoroch.

Jacko88

Hráč

41
23.4.2022 10:15

Mimo ostrov San Andreas může mít tvoje postava život jaký chceš. Ale v San Andreas se odehrává až po příletu (Po vytvoření postavy.) a ten příběh si buduješ hraním.

Sensei

Hráč

27
23.4.2022 12:58, naposledy upraveno 23.4.2022 13:01 uživatelem Sensei

Ahoj @Pat000,

aby som ti dal predstavu o tom, čo sa môže a čo nie a čo sa zvykne používať. 


1. Založenie postavy

Postavu si môžeš založiť v menu postáv, úplne zadarmo a môžeš ich mať neobmedzene (opravte, lebo tu si nie som istý...) veľa. Vybrať si môžeš z ponúkaných skinov, jazykov a základných údajov. Objavíš sa na zastávke a tu môžeš začať hrať. Hrať môžeš úplne bez nejakého predošlého príbehu, čo ti dáva výhodu, že si môžeš domyslieť (v rámci možností → common sense a powergamingu (to že si bol pred San Andreas superman je celkom blbosť) ku RP tvoju minulosť. Ak náhodou sa rozhodneš po mesiaci hrania, že chceš byť doktor, proste si vymyslíš, že tu školu máš, čo by si nemohol, keby si RPil, už predom zadaný život tvojej postavy.

 

2. Život tvojej postavy

Samozrejme, ak už máš nejakú podstavu, podľa svojich predstáv, môžeš jej životopis alebo príbeh pred príchodom do San Andreas spísať do Představení postav

Ostatní hráči, tým budú môcť vidieť život tvojej postavy, no pozor, nemôžu to využiť v IC svete, dopustili by sa metagamingu, nie je to žiadna sociálna sieť!

Čiže jak si vymyslíš, že tvoja postava bude prezident ako si uviedol hore, tak nech. No nemôžeš čakať, že niečo podobné budeš aj tu, pokiaľ sa k tomu nedostaneš buď IC cestou alebo cez character pass.

 

3. Character pass

Ňo, character pass, čo to je? To je taká vecička, ktorú si môžeš kúpiť v online shope za kredity, ktoré kúpiš za reálne peniaze (Kč, €), a umožní ti preskočiť progress tvojej postavy do daného momentu, kde chceš ty hrať.

Uveďme si to na najčastejšom príklade: Žaložíš si postavu, do jej životopisu udáš, že vyštudovala medicínu a je známa doktorka a po prisťahovaní sa do San Andreas chceš robiť v nemocnici na nejakom vysokom poste. Tak v tomto prípade si zakúpiš character pass, ktorý ti umožní preskočiť všetky možné nábory a šplhanie sa rebríčkom na pozície, kde chceš robiť.

Ale pozor, dianie v San Andreas, tu, sa deje v reálnom čase! Viac, ohľadom Reálií nájdeš tu!


Dúfam, že som to zhrnul a dúfam, že si pochopil, v prípade akýchkoľvek nejasností, sa pýtaj!

-Pavol out

Develon

Hráč

40
23.4.2022 14:07

takže reálně koupím charakter pass a mužu se bez náborů dostat do já nevím Velení PSA ? :D 

 

Pat000

Hráč

22
23.4.2022 14:10, naposledy upraveno 23.4.2022 14:11 uživatelem Pat000

Mal by som 1 otázku. Prečítal som si o to Character pass, je tam napísané, že to povoluje hrať za psa, dieťa alebo atmosferickú postavu. A chcel by som vedieť, čo to pod pojmom "dieťa" znamená. Pre aké vekové rozmedzie platí tento Pass. 10-15, alebo pre aký vek to platí a od akého veku to už netreba vlastniť?

Sensei

Hráč

27
23.4.2022 15:40

Charakter pass, keď kúpiš, použiješ ho raz! Je to ako lístok do kina, použiješ ho raz pozrieš film a hotovo. Použiješ, čím preskočíš tú zdĺhavú cestu za tvojím cieľom a môžeš hrať. No lenže zasa nemôžeš chcieť byť kapitán v PSA, nemôžeš chcieť byť najvyšší sudca. Je to o dohode a konzultácií s adminom. Najčastejšie sa tak robia psychológovia, len pamätajte, ak aj by si sa tam dostal, stále platia IC zákony, čiže ak by ste šli na danú pozíciu s cieľom robiť zle, IC cestou by ste veľmi rýchlo leteli.

Čo sa týka toho psa, tak môžeš byť aj kôň, keby sa kone už pridali :D, no zatiaľ iba pes. A dieťa, no minimum rokov koľko hrané dieťa musí mať je 10, a status dieťaťa ti končí s vekom 18 rokov. Čiže tvoje rozmedzie čo si chcel je teda 10-18 rokov. Samozrejme postavy rastú časom, ktorý plynie v realite (v OOC svete ), čiže keď si dáš vek 17, nastavíš dátum narodenia na 30.4. tak tvoje dieťa bude dieťaťom logicky iba týždeň (ku dnešnému dátumu. 23.4. 2022)

A čo sa ešte týka atmosférickej postavy, v skratke to znamená to, že vytváraš atmosféru na hranie pre ostatných. Uvediem na príklade, ja som raz hral atmosférickú postavu na evente: nemeckí turisti išli stanovať na Mt. Chiliad, opili sa a spôsobili požiar. Teda ja, ako turista som vytváral atmosféru na RP pre ZZS, HZS, RCN atď...

Eventy môžeš nájsť TU.

23.4.2022 15:58, odstraněno 23.4.2022 16:30 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Pat000

Hráč

22
23.4.2022 16:36

Ten character pass je divný. Neviem, podľa mňa je to divné, musieť ho vlastniť len za to, že chcem rpiť nejakého napr. teenagera. Na čo to vlastne je? Však vlastne by som RPil to isté čo s 18 a viac, len by som mal menšie číslo na veku. A nemal vodičák. Nie? Môžte mi nejak vysvetliť, na čo to vlastne treba? Keby som rpil fakt malého ja neviem, napr. 7, tak tomu rozumiem, tam by to bolo možné, pretože to by nebolo pre každého, nie každý by to vedel RPiť, ale napr. 15 je pre mňa divné, keď sami hráči (asi) majú toľko, takže si myslím, že vedia, ako sa reálne správna teenager, keď aj oni sami sú teenagery. Tak tam sa mi to zdá divné a zbytočné, nie? Ak nie, prosím vysvetlite mi to nejak, lebo vážne nerozumiem, prečo to treba aj na vyšší vek. Ďakujem.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024