Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Predelani na herní měnu ?


fikstvUwU

Hráč

16
25.4.2022 00:14

U mnoha serveru i samotných her máme nabídky že když si zaplatíme například 200kc tak ve hře dostaneme 1mil.... Myslíte si že by to bylo na Skimu užitečné a přivítali by jste tuto možnost ? 

Docela jsem uvažoval vlastně proč ne a proč ano...

  • Pro lidi co by si chtěli koupit peníze do Skima (do herní měny) by měli nějaký daný max. Počet kolik si můžou nabít peněz za nějaký určený čas (např. Měsíc) ja osobně bych dal třeba kurz 1 kredit 5000 aby to nebylo úplně OP :D to máte za 100 kreditu tedy 500 000 pokud se nepletu tedy :D za mě by bylo dobré kdyby se to muselo ještě nějak IC erpit například že si vsadil nebo něco v tom stylu.+ Více peněz pro samotný server a pro expand :D

A teď důvody proč ne 

  • Jistě jsou ti lidi co tu na serveru jsou už možná par let a momentálně třeba vlastní 5 firem, ale jak by s cítili oni kdyby uslyšeli že si ty peníze může vlastně sám během chvilky našetřit... Já bych se moc nesmál teda :D. Taky by se mi třeba nelíbilo že člověk co má práci a na serveru hraje den co den s bere to jako každodenní věc si může koupit měnu kdykoliv že (pokud se nejedná už o fakt solidní peníze) ale lidi co mají pod 15 nemají ani nijak vydělat irl a jen by kradli mámě PayPall... Možná spíše určitě by to poškodilo ekonomiku serveru proto jak jsem říkal muselo by se to tak dobře vyvážit aby to bylo výhodné jak pro hráče tak i pro server... 

tak co uvítal by si tuhle možnost ? :) A využil by si ji ?

asdf

Hráč

15
25.4.2022 00:26

Myslím si, že by nastala těžká inflace. Pro nově příchozí hráče by to pak bylo velmi těžké si nějaký peníz vydělat a kord si za něj něco koupit. Nejspíš by to napáchalo více neplechy, než pozitiv. Krom toho, roleplay není o penězích.

25.4.2022 00:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.4.2022 03:00

Ne, tohle určitě není v plánu, tím bychom si sami vykopali hrob.

fikstvUwU

Hráč

16
25.4.2022 06:45

Ja za mě bych byl pro to aby se to nepřidávalo jak říká Rataj , jen mě zajímaly vaše názory na tuto možnost kdyby na serveru byla a jak by jste ji vnímali vy :) já to určitě neberu jako návrh za který bych byl rád...


Powered by LeoSight IFS
LT~80

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024

dadapatrasova

Registrován 27.4.2024