Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


PikoMan3000

Hráč

3
25.4.2022 15:59, naposledy upraveno 25.4.2022 16:04 uživatelem PikoMan3000

Zdravím vás všetkých. Opäť sa hlásim s dlhším odstupom času s veľkou prosbou. Chcel by som si požiadať o zrušenie môjho permanentného banu, ktorý mi bol udelený za neadekvátne RP. Ktoré bolo teda konkrétne za to, že som napísal /me bere, čo je teda podľa mňa pekná banalita. Ja plne chápem, že to je už moja tretia perma, ale myslím si, že rovnako ako @neznamy#3931 (môj dobrý verný kamarát), si zaslúžim ďalšiu šancu a po dlhom čase čo som nehral, som si dal detox a trochu sa unormálnil. Rád by som sa vrátil do starých koľají, dal výpoveď v ilegálnom svete, a začal riešiť seriózny legálny biznis. Trošku si našetriť peniažky a rozbehnúť niečo. Bol by som hrozne rád, keby mi @SovietDog touto formou umožnil cestu k náprave, aby som sa ukázal trochu hráčom, že už to nie je to čo bývalo. Mierne skvalitniť RP by bolo v mojom prípade samozrejmosťou.

 

Pekný zvyšok dňa zasielam z Kvetoslavova.

7.5.2022 14:02

Šanci jsi měl dost se napravit, to že jsi té šance nevyužil je pouze tvůj problém. Ban ti nechávám a toto téma zamýkám


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024