Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unperma


HejT

Hráč

2
26.4.2022 18:28, naposledy upraveno 26.4.2022 18:29 uživatelem HejT

ahojte, timto bych chtel pozadat o unpermu od pana @SovietDog za multiacc. 

myslel jsem ze kdyz zalozim novy ucet na webu bude to v poradku jelikoz jsem v pravidlech nic o mlultiacc nenasel tak jsem se do toho pustil a zalozil si ho. duvod pan SovietDog vi psal jsem mu to v ooc chatu. taktez jsem si rikal ze to nemuze v zadnem pripade vyvrcholit az k perme :D co prece kdyz ma nekdo doma jeden pc a jeho sourozenec chce také hrat? bude kazdemu kamaradovi psat z jednoho uctu: ze ahoj ted tu napr. Jarda neni. a tak. taky chce mit svuj vlastni ucet ktery si bude kordinovat sam podle sveho uvazeni. ale zpet k tematu myslel jsem ze to bude vyreseno domluvou ucet se smaze a zapomene se na to jednoduse se z chyby (která si myslim ze neni az tak vazna jako u jinych poruseni pravidel) poucim jak jsme v ooc uvadel :D ale byl jsem nemile prekvapen kdyz na monitoru vykoukla permicka. takze bych se chtel omluvit za predesle problemky a hrat na bajecnem severu kde uz mam neco malo nahrano s tim ze bych si precetl vice pravidel o webu a samotnem serveru dekuji predem za odpoved a skvelej zbytek dne vam preje kamarad Hejtik <3. 

SovietDog udělil za tento příspěvek varování: Double Post

Powered by LeoSight IFS
LT~18