Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na neznámého hráče.


Froxiss

Hráč

11
27.4.2022 22:14

Zdravím, je to den zpět kdy jsem dostal ban za projetí nehodou které se nedalo vyhnout. Nevím jestli to má smysl rozebírat do detailu když jsem psal k tomuto i žádost o UnBan. Každopádně ať nemusíte všichni hledat sepíšu to celé sem co a jak se stalo. Bylo úterý 26 Dubna a já si užíval jízdu kamarádovým BMW M5 CSL no a po chvíli nastali nějáké ty hroty s borcem a ten mě následně tak 10minut pronásledoval a při tomto jeho pronásledováním jsem se mu snažil ujet ale při tom ujíždění jsem nechtíc projel dopravní nehodou kde jsem nic nesrazil díky bohu jsem se tomu stihnul vyhnout na poslední chvíli protože dopravní nehoda byla hned za zatáčkou. No a po tomto mě přestala ta osoba sledovat nejspíš protože tam něco srazil a tak jsem neváhal vzal jsem zbraň a šel si na něj počíhat k té nehodě... Nikde jsem dotyčného už nenašel a poté jsem na chvíli zastavil u banky a v tu chvíli jsem dostal ban na dvě hodinky. Takže auto zůstalo uzamčené přímo u banky. Další den když jsem se připojil vozidlo bylo pryč tak jsem čekal že bude v odtahovce jenomže nic.. Po chvílích pátrání jsem zjistil že vozidlo bylo ukradeno. Proč tohle vše píšu ? Protože bych chtěl podat stížnost na to že když jsem dostal ban mělo být vozidlo respawnuto a né necháno u banky a za druhé si stále myslím že můj ban nebyl oprávněný který byl přesně za projetí nehodou.. A vzhledem k těmto faktům si můžem celkem s jistotou říci že kdyby bylo vše uděláno jak mělo tak by tam vozidlo nestálo a nebylo ukradeno protože by tam správně ICly nestálo. To že tam vozidlo stálo bylo celé OOC záležitost a proto jak jsem psal výše mělo být respawnuto. Rád bych aby se mi vozidlo vrátilo a aby byli vyřešeny okolnosti mého banu. Děkuji mockrát za přečtení tohoto příspěvku a budu se těšit na reakci. 


Powered by LeoSight IFS
LT~17

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo