Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám o unban od SovietDog ( Zdravý rozum)


Filipek

Hráč

3
2.5.2022 19:14

Uvědomil jsem si že 30 záznamů + permaban je sakra hodně tak začnu s tím něco dělat aby se to už nikdy neopakovalo a pokusím se zlepšit svou  úroveň RP+ jsem si přečetl pravidla,budu se snažit aby se už nikdy neopakovalo ježdění po chodníku kolem bouračky ,uvědomil jsem si kde jsem dělal nejčastější chyby a za ně se omlouvám, budu rád za příležitost si zase zahrát na vašem serveru a omlouvám se za svoje chyby co jsem udělal 

předem se omlouvám všem z A-T že museli řešit moje chyby  a blbosti  co jsem dělal 

přeji všem hezký zbytek večera  

2.5.2022 20:22

Ačkoliv je pěkné že se omlouváš za své chyby co jsi udělal ale jestli jde o tvou žádost tak tam nevidím důvod proč by jsi ten unban měl dostat. Já tam vidím za co jsi ho dostal, že ho lituješ, omlouváš se AT ale nikde není důvod proč by jsi ten unban měl dostat. Takže tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22