Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


neznamy#8378

Smazaný účet

2
5.5.2022 16:58, naposledy upraveno 5.5.2022 17:11 uživatelem neznamy#8378

Zdravím, dne 16.3.2022 15:37 mi Dzardys udělil ban za porušení pravidla 19, zneužití /do k mixingu, nonRP act, pravidlo 0. 

Permanentí Ban, mám necelé 2 měsíce. Budu rád, když tohle Dzardys nebude brát jenom jako žádost o unban,
ale i jako omluvu. Začnu mýma účtama. Účet, kde jsem dostal ban se jmenuje Barel, který je teďka zabanovaný za
spam. (Vytvářel jsem příspěvky, a tam jsem začal pingovat adminy..) Potom jsem měl účet sourozence, který nebyl
aktivní a brácha na něm nehrál tak jsem ho nechal vymazat, a díky tomu, jsem si mohl udělat nový účet, na kterém
jsem vždy toužil udělat žádost o UB. Takže k multi accountu nedošlo.
Jenže bych tady chtěl probrat jednu věc. OBCHÁZENÍ BANU. Měl jsem účty, na kterých jsem měl permu a chybělo mi skimo.
Tak jsem se rozhodl obejít ban. Což bylo špatně. Kdyby se někdo ptal jak, tak to hned vysvětlím. Všichni na YTB známe
Clickbaity. Já jsem si třeba vyhledal na Youtube : MTA, change serial number. A to FUNGOVALO. (Nepoužívejte to,
a a nezkoušejte to, karma vás dostane, stejně jako mě. Sice ano, pár měsíců na to nikdo nepřišel, ale skončíte stejně
jako já.) Tady je video, jak jsem to udělal. https://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0&ab_channel=cotter548
A jak říká Pan Dhar Mann...

Věc co se snažím vysvětlit je.. NEDĚLEJTE KRAVINY JAKO JÁ - karma vás dostane.

(omlouvám se že UB je v takové blbé formě, nějak se mi to pokazilo. Díky za pochopení)

westajdos.


6.5.2022 11:55

Žádost sice pěkná, ale opravdu pochybuju, že bych si nevhodil klacek pod nohy, kdybych ti ten unban dal. Hrál jsi u nás chvíli a podívej se na svojí historii.

Nepoučitelný, aktivní škůdce, který má ještě potřebu obcházet bany a mimochodem aktivně používat druhý účet, zatímco má na hlavním ban za bordel, který tu natropil. Vzhledem k tomu, že tvůj ban je globální, vzdávám se další možnosti rozhodovat o tom, jestli si zahraješ nebo ne. Ve hře ti ban zruším, stále však budeš mít na barelovi globální ban, a jakékoli obcházení bude trestáno dalšími bany.

O zrušení globálního banu si budeš muset požádat u Rataje, začal bych především s nějakými dobrými důvody a omluvou za opětovné porušování pravidel.


Powered by LeoSight IFS
LT~25