Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Respect

Hráč

10
6.5.2022 10:56, naposledy upraveno 6.5.2022 11:20 uživatelem Respect

Zdravím,
dne 30.3.2022 o 22:19 hodině jsem dostal permanentní ban za nedostatečné injuires od administratora @SovietDog. Moc dobře si uvědomuji svoji hloupost a svůj čin, který jsem tehdy spáchal a trest, který za něj nesu jsem pochopil a žiju s ním do teď. Od mého banu je to již skoro 1 měsíc, který uplynul a já za ten čas prošel nespočtem zkušeností v RP světě. Nahrál jsem dohromady okolo 3.500 hodin na MTA a z mnoha věcí jsem se poučil a vnímám je úplně s jiným nadhledem, než tenkrát. Pravdou je, že jsem se Zapletal do špatný skupiny. Chtěl bych si na vašem serveru opět zahrát. A pokud nedostanu un-ban? Tak si počkám na další možnost a sepíšu to stejně znovu, protože naděje ve mně neumírá. Na závěr bych se celému projektu Leosight chtěl omluvit za své činy, svůj čin si uvědomuji a opravdu mě to mrzí. Takže, jedno velké OMLOUVÁM SE.

7.5.2022 14:05

Máš za sebou 38 banu a k tomu jsi jeden z těch lidí co se baví se Seattlem. Co si budeme tady ta důvěryhodnost je nulová.. Je prostě nula a tak už to i zůstane a moc dobře víš proč to tak zůstane. Ban ti nechám i na dále.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024