Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o unperma


Milanecko

Hráč

2
7.5.2022 11:06

zdravim permu mam nieco okolo 2 az 3 mesiace poprosim o un permu a ano ponaucil som sa uz z chyb co som narobil ospravedlnujem sa @SovietDog

7.5.2022 11:39, naposledy upraveno 7.5.2022 12:03 uživatelem Keksik

Ahoj myslím si, že pokud tak moc toužíš po unbanu tak by sis měl dát trochu víc záležet na té žádosti

Z toho co jsi teď napsal jsem pochopil maximálně to, že si chceš už zahrát zkus to trochu rozepsat popřípadně přidat nějakou ukázku z toho že jsi se ponaučil, taktéž by nebylo od věci přidat za co přesně jsi dostal ban.

Avšak je to čistě a pouze můj názor, nejsem ten co rozhoduje jestli dostaneš unban či ne, jen ti dávám takovou menší radu.

                                                                                                                                                        🤠Keksík🤠

 

 

 

 

 

 

7.5.2022 12:16

Omlouvám za své zpoždění..

 

Nic méně pokud mám brát v potaz tvou starou žádost tak tam pořad mluvíš o tom jak tě Skimo baví a další takové věci jenže taková věc do žádosti nepatří, a tím že to tam nepatří tak se to dá brát jako že jsi tam nic nenapsal a tak tvojí žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024