Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[PŘÍBĚH] Leona


dennyas

Hráč

7
8.5.2022 13:51, naposledy upraveno 8.5.2022 15:47 uživatelem dennyas

LEONA | I. ČÁST - PROLOGUE

___________________________________________________________

___________________________________________________________

Milý čtenáři,

vítej u mého projektu, díla, kterému se podle ohlasů budu věnovat více, nebo třeba pokračovat vůbec nebudu. Nebaví mě sepisovat životopisy a psát tam, co moje postava studovala, čeho dosáhla a tak podobně. Místo toho jsem zvolil formu "komiksového" příběhu, který je smyšlený, svým způsobem bude obsahovat filmové prvky a bude spíše akční. Příběh, který budu vymýšlet bude mít na mou postavu Leonu Sergeevnu dopad pouze takový, že má nelegální minulost a znalost z podsvětí, nikoliv nehodlám ze své postavy dělat Jamese Bonda. Mým cílem je příběhem pobavit a ukázat Vám něco nového, něco co snad bude zajímavé pro čtení. Pokud se Vám tato první uvítací část líbila a líbí se Vám i forma provedení, prosím zareagujte mi odznáčkem, nebo zanechte komentář. Zabere to docela dost času a i když mě to hrozně baví, tak nějaká forma podpory určitě potěší!

Díky, Dennyáš

DOPORUČENÍ: Pokuď se Vám zdá text moc malý, přibližte si (CTRL+ kolečko na myši) obrazovku na 150%

 

LEONA | II. ČÁST - RODINKA

___________________________________________________________


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024