Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Cosa Nostra


IxLover

Hráč

1
6.5.2020 13:47

Název frakce: Cosa Nostra

Typ frakce: Mafie (Nelegální)

Zakládající členové: sad sh!t (Cleo Cotton), Jay Middle

Startovní kapitál: 91000

Popis frakce: COSA NOSTRA Historie: Mafie vznikla v polovině 19. století na Sicílii v Itálii pod jménem "Cosa Nostra". Její odnož se objevila ke konci 19. století na východním pobřeží USA. Moc cosy nostry v USA vrcholila v průběhu 20. století, dokud vyšetřování v 70. a 80. letech její vliv nesnížilo. Navzdory úpadku se cosa nostra a její reputace zakořenila v americké populární kultuře, především filmech a seriálech. I po úpadku zůstala cosa nostra jednou z nejmocnějších kriminálních organizací v USA. Struktura pozic: Boss Underboss Capo - Lieutenant Soldato Životopis: Zdravím jmenuji se Samuel Cronner, narodil jsem se 3.6.1992. V 11-ti letech jsem ve škole poznal mého nejlepšího kamaráda Johnyho Molotova. Ve 21 letech jsem se rozhlodl odletět do USA do New Yorku, letěl se mnou i můj kamarád Johny. V New Yorku jsem pracoval jako mechanik a někdy jsem udělal nějakou tu nelegální práci, jako např. okrádání lidí. Ve 23 letech jsem přestal pracovat jako mechanik. Ve 24 letech jsem s Johnym odletěl na Floridu. Na Floridě se nám hodně líbilo tak jsme tam 2 roky zůstali. Ve 25 letech když jsem šel večer temnou uličkou, tak jsem uslyšel nějaký zvuky, podle sluchu jsem šel tam, ale chytili mě, vyptávali se mě co tady pohledávám a co tady chcu, vyděšeně jsem jim řekl všechno co chtěli, pak mi dali otázku, jestli umím se zbraní, já jsem odpověděl že ano, dali mi zbraň a řekli ať zabiji muže, který prej odbouchl jejich auto, tak jsem ho zabil a dalimi otázku jestli nechcu být jedním z nich a já jsem přikývl, protože by to pro mě nedopadlo moc dobře. Řekl jsem o tom i Johnymu a nabídl jsem mu že by do toho šel semnou a on řekl že klidně. Ve 27 letech mi řekli že poletíme do Los Santos a že tady máme pokračovat v práci. S naší práci, jsme začali když mi bylo 28 let. Sídlo: Nějaká vila pěkná Vozidla: Mercedes G65 Mercedes CLS Zbraně: Assault Rifle ( AK-47 ) Pump Shotgun Knife Speciální požadavky: Služební auta(Ty co jsou nahoře), Pouta, automatický povolení na okrádání(pokud bude možno), Povolení unášet (pokud možno)

6.5.2020 14:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

misatorcz

Hráč

45
6.5.2020 14:24

Nesouhlasím zbraně by jste si měli sami obstarat to stejné auta samozřejmně poté dát do té frakve ok ok ale zbraně opravdu neee to je jako ahoj givneš mi guns? Proti.

arciCZ

Hráč

32
6.5.2020 14:51

Ahoj, dle mého názoru na nelegální činnost nepotřebujete frakci a určitě vám nespawneme vozidla apod.

6.5.2020 15:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

paprika43

Hráč

4
6.5.2020 15:51

To si můžete dělat i bez frakce.

Nevím proč byste měli dostávat výplaty za něco takovýho. Ber to bez urážky, ale jak tě tak znám za tvojí postavu Cleo_Cotton, s tvým RP dostaneš za den minimálně jeden kick, jeden jail a jeden swarn. :D Zrovna máš novou postavu za kterou máš ani ne 1 hodinu a ty stihneš za tuto chvíli dostat jail na 45 minut. 

Podle mě by to skončilo příšerně, hráči s malými levely by ztratili důvěru k serveru a podobně. Nehledě na to, že by to tu vypadalo jako na jiných CZ/SK RP serverech, givnuté zbraně a auta... 

Za mě určitě NE.

Znám tvé RP a nikdy jsem mu nepřišel na chuť.

Raikkonen

Hráč

7
6.5.2020 16:48

K tomu nepotřebuješ frakci, stačí si mezi kolegy dohodnout co chcete rpit, kde bude sídlo a jak si budete říkat.

6.5.2020 17:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.20
15.5.2020 22:52

Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~75

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024