Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unperma @Dzardys


Tulen4762

Hráč

10
9.5.2022 14:17

Dobrý den dne 13.2 jsem dostal permu za DM a pravidlo č.3 

Pravidlo č.3:

Takže pravidlo č.3 bylo na discordu  s uživatelem SovietDog že jsem chtěl po něm aby dal unban jednomu typkovi omlouvám se mu

 

DM:

Bylo uděláno v LV na mostě do BB v kamionu otevřel jsem dveře a vyhodil jsem ho z mostu a typek ho este přejel od naší firmy 

 

 

Ban je od @Dzardys 

 

 

 

Moc se omlouvám lidem co jsem kazil RP chtěl bych dostat este šanci moc se omlouvám lidem děkuji za zpětnou vazbu..

9.5.2022 15:39

To, že do žádosti nacpeš asi tak milion mezer, není nápravou její neobsáhlosti. Náprava ti společně se sedmidenní lhůtou byla nařízena, každopádně než abych tě tu nechal dokola spamovat absolutně prázdné žádosti, raději ti prodloužím lhůtu. Dokud se nenaučíš sepsat si pořádnou žádost o unban, nepočítej s tím, že tě do hry coby problémového hráče pustím. Další žádost chci vidět nejdříve za měsíc a ať je pořádná, jinak si u nás ještě hodně dlouho nezahraješ. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~28