Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení na pozici vedoucího psychologa


10.5.2022 15:24, naposledy upraveno 10.5.2022 15:24 uživatelem Holysek


Zdravotnická záchranná služba 

Výjezdové stanoviště v Montgomery


 

Zdravotnická záchranná služba vyhlašuje dne 10.05.2021 výběrové řízení na pozici vedoucího psychologa.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti psychologie, pedagogiky nebo kriminalistiky
  • Dovršený věk 20 let
  • Schopnost vést vlastní tým
  • Znalost a zkušenosti práce na počítači
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační schopnost
  • Ochotu se neustále vzdělávat
  • Zkušenosti v praxi výhodou

Případné přihlášky můžete posílat na adresu Výjezdového stanoviště do půlnoci dne 20.05.2021. Přihláška musí obsahovat motivační dopis a životopis.


 

MUDr. James Mason - Ředitel Výjezdového stanoviště v Montgomery

10.5.2022 16:38
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.5.2022 16:44, odstraněno 11.5.2022 16:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.5.2022 17:15

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Dopisní obálka zaslaná na personální oddělení výjezdové stanice Montgomery

Curriculum vitae:

Jméno, přijmení a titul: Ph.D Lucien Rogers

Datum narození: 1.11.1992

Věk: 29 let

Místo narození: Stát San Andreas, fakultní nemocnice San Fierro

Trvalé bydliště: San Fierro Juniper Hill čp. 27

Občanství: San Andreas

Rodinný stav: Svobodný

email: lucien.rogers@post.ic

telefonní číslo: 380091


Vlastněné licence: řidičské oprávnění skupiny A - 2010

                             řidičské oprávnění skupiny B - 2011

                             řidičské oprávnění skupiny C - 2022

                             psychologická licence - 2017


Vzdělání: 

Gymnázium a Střední odborná pedagogická škola, San Fierro 

Vysokoškolské vzdělání Las Venturas - doctor of philosophy


Jazykové dovednosti:

Čeština - rodilý mluvčí

Francouzština - rodilý mluvčí

Angličtina - plynule psaná, plynule mluvená


Zaměstnání:

Obsluha v rychlém občerstvení Burger Shot od roku 2007 - 2010

Psycholog ve školní psychologické poradně Los Santos od roku 2015 - 2021

Pracovník Red County News od roku 2022 - současnost

 


Motivační dopis:

Vážený pane Mason a každý, komu se tento dopis dostane do rukou,

S rád bych se účastnil možnosti výběrového řízení, na post Vedoucího psychologa, které akutálně zdravotní záchranná služba nabízí.

Náuce o lidské psychologii se věnuji již od svého utlého věku a to dovršení patnáctého roku mého života. Studium lidské psychologie mě fascinuje a ohromně motivuje k životu a zjištění více o lidském povědomí. Dokáži nahlédnout blíže k lidem, kteří jsou určitým způsobem postižení, stejně jako já.

Mohu vám nabídnout svoje maximální úsilí a skoro veškerý svůj čas, na rozvoj věd. Svojí schopnost pracovat s lidmi. Taktéž mohu nabídnout práci v kolektivu, kde dokáži pomoci svým kolegům během řešení problémů, ať už na pracovišti tak i v osobním životě. Jsem velice přátelský a ochotný. Definuji se spíše jakožto vůdčí typ, rozhodně dokáži rozhodovat a vést skupinu lidí k nejlepším výsledkům, motivovat je k vydání toho nejlepšího ze sebe sama.

Mezi mé silné stránky patří vytrvalost, tvrdohlavost, pracovitost a cit pro detail. Mezi mé slabší stránky bych přiřadil svou vášeň pro motorky, kde dokáži být i jimi posedlý. Taktéž svojí ztrátu barvocitu, která mne doprovází na cestě životem již od mého narození.

Dokáži se plynule domluvit Francouzsky a dokonce i anglicky. Do práce s počítačem přicházím prakticky každý den, neustále něco tvořím, či píši, ovládání počítače mi netvoří problém.

Tímto děkuji za Váš čas, který jste věnoval mému dopisu a předem vám děkuji za možnost se zúčastnit. Těším se na další kontaktování a možné osobní setkání při pohovoru.

S vřelým srdcem,

Ph.D Lucien Rogers.

Nikosko

Hráč

34
16.5.2022 18:46, naposledy upraveno 16.5.2022 18:48 uživatelem Nikosko

Dopis v obálce je adresován na adresu: Výjezdové stanice, Montgomery


                             Motivační dopis:

Vážený pane Mason,

rád bych se zúčastnil výběrového řízení na výše uvedenou pozici, kterou ZZS nabízí.

Již 8 let jsem působíl jako pedagog v centrech volného času dětí a mládeže, kde jsem nazbíral více zkušeností než ve školském prostředí.

Co vám mohu nabídnout? Nabídnout vám mohu veškerý můj čas a své veškeré usilí, budu se snažit pomáhat lidem kteří mou pomoc budou potřebovat, když někteří kolegové budou potřebovat pomoct tak není pro mě příteží jim s dannou událostí výpomoci, když mi bude zadán nějaký úkol tak pro mě nebude přítěží ale, naopak.

Dokáži plynule mluvit Dánsky, anglicky a Německy. Nemám problém se domluvit i jinými jazky, rád se učím novým věcem a nerad strácím svůj čas.

Mé silné stránky jsou, vyjednávací schopnosti, práce pod tlakem a řešení krizových situací. Mé slabší stránky jsou, tendence brát si na sebe až moc práce, jsem až příliš urážlivý, velice mám rád filmy a když se do nich zakoukám tak umím někdy i zapomenout na práci.

Tímto vám děkuji za to že, jste si můj životopis přečetli a vjenovali mi váš čas. Zda jsem se vám zalíbil tak budu rád kydž se mi ozevte na můj @post.ic.

S pozdravem.

PaedDr.Lewis Watson


 

Jméno, příjmení a titul: PaedDr.Lewis Watson

Datum narození: 18.6.1988

Věk: 33

Občanství: Dánsko

Trvalé bydliště: Los Santo, Maria (anonymní)

Místo narození: Dánsko , fakultní nemocnice Kodaň

Rodinný stav: Svobodný

Post.ic: Lewis.Watson@Post.ic

Tel.č: 485643


Vzdělání:

Gymnázium  Frederikshavn

Střední Pedagogická Škola, Kodaň

Vysoko školské vzdělání Pedagogická ,Kodaň


Licence:  Řidičský průkaz typu B

               Řidičský průkaz typu C

               Rybářský průkaz


Zaměstnání: Momentálně jsem zaměstnán ve firmě Bluberry Spedition, jsem zaměstnán jako Řidič kamionu a skladník.

pedagog v centrech volného času dětí a mládeže  - 2015 -2019.


 

 

           

20.5.2022 21:26


 

Zdravotnická záchranná služba 

Výjezdové stanoviště v Montgomery


 

Zdravotnická záchranná služba dnešním dnem zvolila nového Vedoucího psychologa, kterým se stává Ph.D Lucien Rogers (( @Phobios ))

 


MUDr. James Mason - Ředitel Výjezdového stanoviště v Montgomery


Powered by LeoSight IFS
LT~55